2410
2553
عنوان

یه نگاه آشنا برای هممون

419 بازدید | 61 پست

سلام بچه ها الان یه کلیپی دیدم تو اینستا که یه خانوم خوشگل جوان داشت از مشاور میپرسید که همسر من فیلمای پ. و  ر. ن میبینه و من تازه مادر شدم و یهو زد زیر گریه  بعد مشاور گقت ادامه بده خانومه  گفت من تازه مادر شدم بدنم تغییراتی توش بوجود اومده وقتی همسرم اون دخترا با بدن های قشنگ نگاه میکنه حس بدی بهم دست میده حالا دختر از نظر من هیکلش عالی بود شاید پوستش شل  یا ترک برداشته بود که از رو لباس مشخص نبود  این حرف برای من خیلی اشنا بود و خیلی برام جالب بود  که اگه یه زنه ایرانی بیاذ  این حرفو بزنه یا بهش میگن امُل یا خشک مقدس  ولی یه زن اروپایی راحت حسشو بیان میکنه حسی که بارها تو وجود تک تک ما بوجود اومده و ما قورتش دادیم منظورم فقط فیلم پ و رن نیست خانومایی که با ظاهر خیلی بد تو شهر میگردن و ما متوجه نگاه شوهرانمون میشیم نفس عمیق میکشیم و بغضمونو قورت میدیم

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

😥😥😥

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
🙂 مردا نباید ببینن خو

مردا ذاتا هیز هستن عزیزم زنها هم به هم رحم نمیکنن زنها خودشون در معرض نمایش میذارن و لذت میبرن از این نگاهها وقتی یه مرد متاهل رو مجذوب خودشون میکنن انگار تو یه نبرد پیروز شدن

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

ا ره بعدشم میگن خیانت چقدر زیاد شده

مردا چشم دارن بخداهمونطورکه مامیبینیم اونام میبینن ،اگه خداچیزی نمیدونس چرامیگف زناخودشون بپوشونن

بعصیامیگن مرداخودشون حفظ کنن ،بخدامردادست خودشون نیس،اگه بود خدانمیگف،یعنی استغفرالله بعضیاازخدا بیشترمیدونن میگن نگاه نکنن یا هوس برشون نداره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
مردا ذاتا هیز هستن عزیزم زنها هم به هم رحم نمیکنن زنها خودشون در معرض نمایش میذارن و لذت میبرن از ای ...

مردا الان زناشون مثل کالامیارن بیرون

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2714
مردا ذاتا هیز هستن عزیزم زنها هم به هم رحم نمیکنن زنها خودشون در معرض نمایش میذارن و لذت میبرن از ای ...

خدا این زنا رو از رو زمین برداره که باعث زندگیه چند نفر میشن,زنایی که میدونن طرف متاهله ولی باز کار خودشونو میکنن.

جهانم بی تو الف ندارد!😍😍😍😍

ذات مردا کلا خرابه

وگرنه خیلی از اقایون هم بعد از ازدواج شکم میارن بدفرم میشن بوگندو میشن هفته ای یبار مسواک میزنن غیر قابل تحمل میشن اما اگه زنشون بره خیانت کنه هیچکی نمیگه تقصیر شوهرش بوده هیچکی نمیگه تقصیر پسرای خوشگل و خوش هیکل تو خیابون بوده بلکه همه میگن زنش خائنه خیانتکاره!!!!

2706