1345
1341
عنوان

یه نگاه آشنا برای هممون

401 بازدید | 61 پست

سلام بچه ها الان یه کلیپی دیدم تو اینستا که یه خانوم خوشگل جوان داشت از مشاور میپرسید که همسر من فیلمای پ. و  ر. ن میبینه و من تازه مادر شدم و یهو زد زیر گریه  بعد مشاور گقت ادامه بده خانومه  گفت من تازه مادر شدم بدنم تغییراتی توش بوجود اومده وقتی همسرم اون دخترا با بدن های قشنگ نگاه میکنه حس بدی بهم دست میده حالا دختر از نظر من هیکلش عالی بود شاید پوستش شل  یا ترک برداشته بود که از رو لباس مشخص نبود  این حرف برای من خیلی اشنا بود و خیلی برام جالب بود  که اگه یه زنه ایرانی بیاذ  این حرفو بزنه یا بهش میگن امُل یا خشک مقدس  ولی یه زن اروپایی راحت حسشو بیان میکنه حسی که بارها تو وجود تک تک ما بوجود اومده و ما قورتش دادیم منظورم فقط فیلم پ و رن نیست خانومایی که با ظاهر خیلی بد تو شهر میگردن و ما متوجه نگاه شوهرانمون میشیم نفس عمیق میکشیم و بغضمونو قورت میدیم

‏مث هسته آلبالو تو مربا نباشید. یهو وسط لذت بردن از زندگی ، دندون بقیه رو نشکونید!👍😂

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

🙂 مردا نباید ببینن خو

مردا ذاتا هیز هستن عزیزم زنها هم به هم رحم نمیکنن زنها خودشون در معرض نمایش میذارن و لذت میبرن از این نگاهها وقتی یه مرد متاهل رو مجذوب خودشون میکنن انگار تو یه نبرد پیروز شدن

‏مث هسته آلبالو تو مربا نباشید. یهو وسط لذت بردن از زندگی ، دندون بقیه رو نشکونید!👍😂
1350

ا ره بعدشم میگن خیانت چقدر زیاد شده

مردا چشم دارن بخداهمونطورکه مامیبینیم اونام میبینن ،اگه خداچیزی نمیدونس چرامیگف زناخودشون بپوشونن

بعصیامیگن مرداخودشون حفظ کنن ،بخدامردادست خودشون نیس،اگه بود خدانمیگف،یعنی استغفرالله بعضیاازخدا بیشترمیدونن میگن نگاه نکنن یا هوس برشون نداره

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
مردا ذاتا هیز هستن عزیزم زنها هم به هم رحم نمیکنن زنها خودشون در معرض نمایش میذارن و لذت میبرن از ای ...

خدا این زنا رو از رو زمین برداره که باعث زندگیه چند نفر میشن,زنایی که میدونن طرف متاهله ولی باز کار خودشونو میکنن.

جهانم بی تو الف ندارد!😍😍😍😍
1376

ذات مردا کلا خرابه

وگرنه خیلی از اقایون هم بعد از ازدواج شکم میارن بدفرم میشن بوگندو میشن هفته ای یبار مسواک میزنن غیر قابل تحمل میشن اما اگه زنشون بره خیانت کنه هیچکی نمیگه تقصیر شوهرش بوده هیچکی نمیگه تقصیر پسرای خوشگل و خوش هیکل تو خیابون بوده بلکه همه میگن زنش خائنه خیانتکاره!!!!

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
1288
ذات مردا کلا خرابه وگرنه خیلی از اقایون هم بعد از ازدواج شکم میارن بدفرم میشن بوگندو میشن هفته ای ی ...

بله مرد ذاتش بده توقرانم اومده غریزه جنسیش دست خودش نیس براهمین به زنا گفتن خودتون حفظ کنین

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
ذات مردا کلا خرابه وگرنه خیلی از اقایون هم بعد از ازدواج شکم میارن بدفرم میشن بوگندو میشن هفته ای ی ...

ذات مرد و زن کاملا متفاوته یه مشاور میگفت زن ذات وفاداری دارهه تا کمبود نداشته باشه خیانتی نمیکنه ولی مردا تا یکم حوصلشون سر میره میرن دنبال این کارا

بله مرد ذاتش بده توقرانم اومده غریزه جنسیش دست خودش نیس براهمین به زنا گفتن خودتون حفظ کنین

من همچین چیزی رو قبول ندارم.

چون نمیشه یه قاتل رو بفرستی تو خیابون بگی این قاتله دست خودش نیست هرکی سر راهش باشه رو میکشه پس سعی کنید سر راهش قرار نگیرید!!!

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
ذات مرد و زن کاملا متفاوته یه مشاور میگفت زن ذات وفاداری دارهه تا کمبود نداشته باشه خیانتی نمیکنه ول ...

اون مشاور نظر شخصیش رو گفته

چون الان داریم به وفور خیانت خانم ها رو مشاهده میکنیم.

1339