2737
2734
عنوان

من مجردم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله من ۲ ساله عقدم همسرم نمیزاره رنگ کنم میگه سنت رو بالا نشون نده🤐

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2731
خب شکلاتی فندوقی و اینا همه قهوه ای هستن کدون قهوه ای خوش رنگ میشه

شکلاتی وفندقی عسلی تیره همشون قشنگه زیاد نذار یه ربع بیس دقیقه بذار بشور

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
شکلاتی خوشرنگتره یا این؟

شکلاتی خب طبیعی تره.فندقی بنظر من جذاب تره

البته نظر آقایون برعکسه.رنگایی که تم قرمز و شرابی داره رو نمیپسندن خیلی

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2738
فندقی نزن خیلی قرمزی داره شکلاتی یاقهوای بهتره

کمی واریاسیون دودی بزنه قرمزیش ومیگیره

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
رنگ کردم با پودر کاکائویی خیلی قشنگ شد اما یه شب تا صبح اکسیدان موند روی موهاااام  همش داغون ش ...

من یه سری حنا و قهوه و بابونه گذاشتم روموهام قهوه ای دراومد رنگ طبیعی هم هست البته من خودم موهام روشن 

خاکستری 

خیلییی خوشرنگه خودمم خیلی دوست دارم

یکی اینکه فکر نکنم خودم یتونم تو خونه این رنگو در بیارم

یکی اینکه خیلی زنونه نمیشم؟

برای رسیدن به خواستم یه صلوات میفرستی دوستم🙏❤ 
2706