1421
1411

اونایی ک عقدن نه ها فقط کسایی ک ازدواج کردن و ت  ی خونه بودن 

نمیخوام دیگه باهاش حرف بزنم .مرتیکه میمون🙁

تازه ادعاش میشه ک جنتلمنه  

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

چی شده مگه که اینقدر ناراحتی از دستش؟

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶
1390

۱روز کامل

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در کل انتظار چیز مزخرفیه!انتظار محبت! انتظار شاگرد اول بودن! انتظار قبولی تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد! انتظار احترام! انتظار بچه دار شدن! انتظار بدنیا اومدن بچه ات! انتظار سالم بودن بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه ات! انتظار محبت از طرف بچه ات! انتظار شاگرد اول شدن بچه ات! انتظار قبولی  بچه ات تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد یا یک زن نجیب واسه بچه ات! انتظار احترام همه ب بچه ات! انتظار بچه دار شدن بچه ات ! انتظار بدنیا اومدن بچه بچه ات! انتظار سالم بودن بچه  بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه بچه ات! انتظار محبت از طرف  بچه بچه ات! انتظار تمومی نداره.... انتظارای که خدا وایساده اون بالا، ب غرغر کردن و نق زدن و قهر کردن بنده اش میخنده....چون میدونه تهش واسش خیر پیش،میاد صبر میکنه ب زبون کجی بنده اش...خوبه عجله نکنیم ولی انگار نمیشه😉

همشون فک میکنن جنتلمنن شوهر من ک همش میگه تو از تموم زنا خوشبخت تری 😐😐

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖
1376
نصف روز خودم نمیتونم اذیت میشم

ااااا سلاممممم😘😂😂

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶
سلام خانومای مهربون یه لطفی در حقم میکنید برید برای دوتا تاپیک هام گزارش بزنید واقعا ممنونتون میشم ج ...

دو تا گزارش بزنیم کاربریت میترکه 

به خاطر داشته باشیم همراهی خداوند مثل نفس کشیدن است..... آرام  بی صدا همیشگی
میمون     جنتلمن     کمتر از ۱هفته

😁😁

1403

من الان چهاروز شده اینبار نمیخوام برم سمتش ببینم تاکی ادامه میده 

قشنگ ترین حس دنیا اینکه که دوتا فرشته ی ناز تو دلت داشته باشی.... کوچولوهای مامان بی صبرانه منتظراومدنتونم....😍😍😍❤
1424