1363
1411
عنوان

طولانی ترین مدتی ک با شوهرتون قهر بودین

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 47 پست
چی شده مگه که اینقدر ناراحتی از دستش؟

بیشعور جلو بچه ها باهام دعوا میکنه هر چی از دهنش د میاد میگه 

دخترم دیگه بزرگ شده دوس ندارم تو روحیه و زندگی ایندش تاثیر بزاره 

حابا این یکی از خصوصیات خ ب اقای جنتلمن بود 

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390

فکر کردم خانواده شوهرت رو میگی خخخ با همسرم نهایت تا شب بشه آشتی میکنیم 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

دیروز بود تقریبا۴ساعت که خودش اومد  رو تخت بغلم‌کرد منم یکم ناز و گوز کردم و بعدشم اشتی کنون😇😇🤗🤗

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
1394

چهاااار ماه حرف میزدیما ولی سرسنگین بودیم بخاطر اشتباه من عکس خودم رو پرفایل گذاشته بود خ بی انصافی کرد خیییلی دلمو شکست الان خوبیم آشتی کردیم روزی ده بار میگه دوسنت دارم ولی من خ دلم ازش شکست بی انصافی رو در حقم کامل کرد 

غروب زیباست اما نه در غربت.....   

ببخشید ولی از طرز گفتن خندم‌گرفت😂😂😂

خداروشکر طولانی ترین زمان قهرمون ی روز بوده البته هر ساعتی که قهر میکنیم شبش مجبوریم آشتی کنیم .این قانون خونه ماست که حق نداریم شب با قهر بخوابیم.

دیگر دلم برای شما پر نمیزند ...برگردو بال تازه بیاور برای من ...غیر از ضرر برای تو چیزی نداشتم.... حتی نیامدست به کارت دعای من

گاهی اوقات ابراز ناراحتی واقعا لازمه اما اگه هی طولانی مدت قهر کنید شوهرتون عادت میکنه و هرکار اشتباهی دلش خواست میکنه و فکر میکنه شما هم یه مدت بعد از فهمیدن اشتباهش قهر میکنید و دوباره آشتی میکنید

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت
1387

نیم ساعت 😂😂😂

نقطه ضعف شوهرم اینه که باش حرف نزنم یعنی دعوا مثلا لفظی بوده تموم شده اگه من بی محلی کنم یا حرف نزنم شاید به فیزیکی هم بکشه دعوا در این حد.

خودش اینقدر بات حرف میزنه که مجبور بشی جواب بدی.حتی اگه برم تو اتاق یا برم بخوابم میاد اذیت میکنه به زور میارم بیرون از اتاق.

اوایل عذاب میکشیدم اما الان فهمیدم نقطه ضعفشه سعی میکنم قهر نکنم 

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
سلااااااام عشقم ای جونم😍😘😘😘😘

خوشحال شدم دوباره اومدییی❤❤😘

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶
بیشعور جلو بچه ها باهام دعوا میکنه هر چی از دهنش د میاد میگه  دخترم دیگه بزرگ شده دوس ندارم تو ...

میدونم تو‌مقصر نیستی ولی وقتی میبینی بچها هستن وو داره بگو مگو میشه سریع بحث عوض کن پاشو برو حمام یکاری کن از جریان دور بشی بحثیم شروع نشه ولی سر فرصت مناسب که بچها نبودن یا تو اتاق بودن بعدا برو جریان‌حل و فصل کن

من الان چهاروز شده اینبار نمیخوام برم سمتش ببینم تاکی ادامه میده 

اره منم نمیخوام پیش دستی کنم دور برش میداره 

این سرس خودشم مقصر بود

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
1339