2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سوالي داشتي ازم بپرس عزيزم ميدونم الان كلي استرس داري اما سختيش همون يكي دوروز اوله روز سوم ديگه اوك ...

عمل همسرتون ميكرو سرجري بود؟

ميشه بگيد وضعيت اسپرم قبل وبعد عمل چي شد؟

و اينكه با بيحسي انجام دادن؟ تو بيمارستان تونست راه بره؟ درد زيا د داشت تو خونه؟

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
2714
عمل همسرتون ميكرو سرجري بود؟ ميشه بگيد وضعيت اسپرم قبل وبعد عمل چي شد؟ و اينكه با بيحسي انجام دادن ...

بله عزيزم ميكروسرجري بود با بيهوشي هستش عزيزم تو بيمارستان بايد راه بره و دستشويي بره تا مرخصش كنن. تو خونه هم نه درد خاصي نداشت يكم تا دو سه روز رو به بالا خوابيدن بخاطر بخيه هاش سخت بود و غذاهايي كه بايد بخورن مهمه تا يبوست نگيرن چون نبايد اصلا زور بزنن

خداياشكرت....❤️ 
نتیجه داد من یک ماهه عمل کرده منتظرم ببینم چی میشه 

حالا چند روز ديگه بايد ازمايش بده نتيجه رو ببينيم چي ميشه. براي همسرتون گريد چند بود؟ پيش كدوم دكتر عمل شدن؟

خداياشكرت....❤️ 

شوهرمن ۱۱ خرداد عمل کرد.گرید ۳.دوطرفه

قبلش آزمایش خون گرفتن.

موقع عمل دوستش پیشش بود ساعت ۸ صبح

من ۱۰ رفتم  بهوش اومده بود.

۱ ظهر اومدیم خونه.

یک  هفته خونه بود سرکار نمیرفت.

پیاده روی زیاد ‌ وزنه حتی یک کیلو  ممنوعه.تا یک ماه.

)ما یه دختر ۲ ساله داریم.)

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
حالا چند روز ديگه بايد ازمايش بده نتيجه رو ببينيم چي ميشه. براي همسرتون گريد چند بود؟ پيش كدوم دكتر ...

هنوز نشده 

دكتر فرهي

شديده متاسفانه دستت درد نكنه

اصلا استرس نداشته باش عزيزم انشاالله كه خيره

چند سالشه همسرتون؟من نگران بدتر شدن وضع اسپرمشم بهتر دشن پيشكش

41 سالشه

ميترسم عمل كنه بدتر بشه

2706