2733
2734
عنوان

دردسرهای من خونه مادرشوهرم.... چکار کنم با این گرسنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 3221 بازدید | 105 پست
الان برو یه تیکه نون بردار

بخدا تا ساعت ۴ خبری نشد  دست ب کار میشم   

الان نامزدم گفت تو راهم دارم مبام  یه کم روحیه گرفتم 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
خخخخ  دیوونه    

والا من انقد راحتم انقد راحتم تازه هفت پشت غریبن ب شوخی و خنده حرفم و میزنم منم برادر شوهرم ساعت 12 از سر کار میاد مناظر اون میشن گشنم ک میشه میگم وای گشنمه من گشنم بشه چشم سیاهی میره سرم گیج میره فشارم میفتع خودمم میفتم قش میکنم پسرتون بی زن میشه شما بی عروس میشین مامان بابام بی دختر میشن خلاصه ی مملکت بهم میخوره میگن خوب باشه تا مراسم ختم نگرفتی برات قضا بیاریم بخور برا اصغر نگه میداریم تنها بخوره والا بابا با خل و چل بازی کارت و پیش ببر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا منم خونه مادرشوهرم روم نمیشه یخچالشو باز کنم چون یکبار جلوم گفت اون یکی عروسش خ پرروه میره یخچا ...

وقتی اینجوری گفته    خوب کاری میکنی   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

دوستان من خودم سر یخچال نمیرم.هر چیزی هم باشه میزارم رو میز غذاخوری که همسرم بزاره یخچال. چون دوس ندارم یخچالو باز کنم شاید چیزی نباشه و خجالت بکشن. ولی یه چیزی رو بگن که از یخچال بده اونموقع باز میکنم. هرچند مادرشوهرم خونه هم نباشه باز به همسرم میگم از یخچال فلان چیزو بده. 

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
بخدا تا ساعت ۴ خبری نشد  دست ب کار میشم     الان نامزدم گفت تو راهم دارم مبام   ...

پیام بده بگو برام یه خوراکی بخر بیار دارم پس میفتم   

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738
والا من انقد راحتم انقد راحتم تازه هفت پشت غریبن ب شوخی و خنده حرفم و میزنم منم برادر شوهرم ساعت 12 ...

ایول ب تو   

اشی مشی جان عاشقتم روزی چند بار میام ببینم تایپیک جدید چی زدی چند روز ه کم پیدایی  در کل خیلی پیگیرتم از بس دختر ساده و بی آلایشی این جوری تجسمت کردم  آخه خودم هم شبیه خودتم  کم رو ساده بی زبون بی غل و خش بی سیاست

عاشقتم  

تو همه کارها خدا رو به یاد داشته باش
نگفتم اینجا هستم    

میخوای سوپرایز کنی ؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

شاید دم عروسی که هست هول کرده حواسش نیست وگرنه نمیشه حتی ی لیوان آب هم نیاره برات 

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
2706