2703
2553
عنوان

دردسرهای من خونه مادرشوهرم.... چکار کنم با این گرسنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 3221 بازدید | 105 پست

من نانزدم اینا  اینا حیاطشون پر درخت میوه اس، ان شالله عقد کنیم از ایم مشکلات ندارم😆😆😆

راحت میمرم حیاط میوه میخورم😆😆😆😆😆

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
من مادرشوهرم بدش میادکسی چیزی خونه شون بخوره تامیرم توآشپزخونه وایمیسه جلویخچال،منم دستشومیگیرم میار ...

واقعا؟

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا من روم نمیشه    

من عین خودتم 

عروس عمومم ولی اگه از گشنگی بمیرمم خودم نمیرم چیزی بردارم بخورم😳

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  
2720

اینکه خواسته همه جمع بشن تقصیر میزبان نیست. منم بودم تو این موقعیت. همش نگران برنج بودم ته نگیره😁

ولی اصلا زشت نیست برو به مادر شوهرت بگو صبح چیزی نخوردم یه کم فشارم افتاده. خودش هرچی باشه برات آماده میکنه. علم غیب نداره که

البته باید می پرسید که گرسنه نیستین؟ صبر کنیم همه جمع بشن؟

در ضمن همه مادرها شاید خوششان نیاد کسی بره سر یخچالشون

من یه بار این جوری شد پاشدم رفتم یه ساندویچ نون وپنیر واسه خودم درست کردم بعد واسه مابرداشت بالاخره ...

سری بعد همین کارو میکنم   

الان نمیشه چون اومدم تو اتاق   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
خخخخ ببخشیدا خیلی پخمه ایی برو بگو زن عمو من گشنمه اگه ی چیزیم بشه پسرتون از چش شما میبینه هاااااااا ...

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  
2714
خانوما واقها ادم روش نميشه وقتي موقع نهار و ميگن همه جمع بشن بعد نهار تو بري چيزي بخوري تا خودشون ني ...

دقیقا

خوده میزبان باید شعور داشته باشه

اخه از زن باردار این چه سوالیه می پرسی

برو غذارو بکش بزار جلوش بگو تو زودتر بخور 

مثلا انتظار دارن سوال می پرسن آدم چی جواب بده😂😂😂

من مادرشوهرم بدش میادکسی چیزی خونه شون بخوره تامیرم توآشپزخونه وایمیسه جلویخچال،منم دستشومیگیرم میار ...

عه😁😁حالا بدش میادا😁😁فریزر مادرشوهر من پر از لواشک و میوه خشک و ایناست..قفل کرده کلید دارم میرم برمیدارم😁😁😁😁😁البتع بعدا میگما بهش😀😀

2706