2726
عنوان

دردسرهای من خونه مادرشوهرم.... چکار کنم با این گرسنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 3221 بازدید | 105 پست

من تو عقد به شوهرم میگفتم برو برام خوراکی بخر سریع. اونم میرفت میگرفت یا میگفتم برو میوه برام بخر خونشون

ببین باید پرو باشی من بودم :/

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
 ببین رودربایستی بزار کنار برو بگو بدین شربت درست کنم یا سالاد درست کنم اون وسطا ناخونک بزن&nbs ...

بخدا سرم درد گرفته   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خجالت چرا اخه، برو یه چی بخور نمیگن که چرا خوردی کلا خودتو بیخیال نشون بده یه سیب بردار گاز بزن یه گوشه بشین با موبایل ور برو انگار برات مهم نیستن

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
وا مگه ادم باشکمش تعارف داره بروبگو زن عمو گرسنمه گررررررررسنه

چرا من روم نمیشه   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
چرا من روم نمیشه    

برو ببین دوغ یانوشابه اماده کرده یه لیوان بریز بخور یابرو بگوکمک نمیخواید همونجام یه چیزی بخور مگه دشمنته

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

برو اب بخور حداقل  .منم خجالتیم  چایی میاورد با قند میخوردم  زیاد که گشنگیم رفع بشه🤒

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
اصلا بجز وعده‌های غذایی ، روم نمیشه برم سر یخچالشون میان وعده بخورم 

منم دقیقا مثل خودتم هر بار میرم وزن کم میکنم دیشب بعد از 5روز اومدم خونه خودمو صبح وزن کردم 66بودم شدم 64☺☺.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

خانوما واقها ادم روش نميشه وقتي موقع نهار و ميگن همه جمع بشن بعد نهار تو بري چيزي بخوري تا خودشون نيارن من  حامله بودم اينجور بود ميگفتن ميخوري يا صبر ميكني ميگفتم صبر ميكنم روم نميشد چكنم

برو اب بخور حداقل  .منم خجالتیم  چایی میاورد با قند میخوردم  زیاد که گشنگیم رفع بشه🤒

اخی عزیز دلم😢😢منم اینجوریم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706