1428
1411
عنوان

دردسرهای من خونه مادرشوهرم.... چکار کنم با این گرسنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 105 پست
وا مگه ادم باشکمش تعارف داره بروبگو زن عمو گرسنمه گررررررررسنه

چرا من روم نمیشه   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
چرا من روم نمیشه    

برو ببین دوغ یانوشابه اماده کرده یه لیوان بریز بخور یابرو بگوکمک نمیخواید همونجام یه چیزی بخور مگه دشمنته

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

1401
اصلا بجز وعده‌های غذایی ، روم نمیشه برم سر یخچالشون میان وعده بخورم 

منم دقیقا مثل خودتم هر بار میرم وزن کم میکنم دیشب بعد از 5روز اومدم خونه خودمو صبح وزن کردم 66بودم شدم 64☺☺.

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

خانوما واقها ادم روش نميشه وقتي موقع نهار و ميگن همه جمع بشن بعد نهار تو بري چيزي بخوري تا خودشون نيارن من  حامله بودم اينجور بود ميگفتن ميخوري يا صبر ميكني ميگفتم صبر ميكنم روم نميشد چكنم

برو اب بخور حداقل  .منم خجالتیم  چایی میاورد با قند میخوردم  زیاد که گشنگیم رفع بشه🤒

اخی عزیز دلم😢😢منم اینجوریم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
1444

خب بگو صبحانه زود،خوردم ،الان احساس،میکنم فشارم پایینه.

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در کل انتظار چیز مزخرفیه!انتظار محبت! انتظار شاگرد اول بودن! انتظار قبولی تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد! انتظار احترام! انتظار بچه دار شدن! انتظار بدنیا اومدن بچه ات! انتظار سالم بودن بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه ات! انتظار محبت از طرف بچه ات! انتظار شاگرد اول شدن بچه ات! انتظار قبولی  بچه ات تو دانشگاه خوب! انتظار یک مرد مرد یا یک زن نجیب واسه بچه ات! انتظار احترام همه ب بچه ات! انتظار بچه دار شدن بچه ات ! انتظار بدنیا اومدن بچه بچه ات! انتظار سالم بودن بچه  بچه ات! انتظار خوب بزرگ شدن بچه بچه ات! انتظار محبت از طرف  بچه بچه ات! انتظار تمومی نداره.... انتظارای که خدا وایساده اون بالا، ب غرغر کردن و نق زدن و قهر کردن بنده اش میخنده....چون میدونه تهش واسش خیر پیش،میاد صبر میکنه ب زبون کجی بنده اش...خوبه عجله نکنیم ولی انگار نمیشه😉
1390

وای اسی چقد سنگینی یکم وا بده دختر..خونه عموته هاااااا..

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
اصلابرو یه لیوان چای بخور اینوک دیگه میتونی

گفت بیا بخور 

نرفتم   

گرما چای میخوام چکار   والا     

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
1331