1472
1459

ساعت ۱ رسیدم اینجا.. چند روز دیگه عروسی خواهرشوهرمه ، با پدرنامزدم اومدم.... 

وای خیلی گشنمهههه

وایساده بچه‌هاش جمع شن ، بعد نهار بده 

البته ناگفته نماند ، هییییچییهم نداد بخورم... کاش ی لسوان شربت میداد   

یخواشتم بیسکوییت بذارم تو کیفم ، یادم رفت 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

چرا انقدر ک برای نامزد دخترش و خانواده‌ش ارزش قائله ، برای ما نیست ؟؟ 

چون ما فامیلیم... اونا یا کم غریبه‌تر ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

تحمممممممل کن خواهرررر 

برو دو لیوان اب بخور 

❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
1475
برو 7ودت یخچال باز کن یه لقمه نون پنیر بخور اینم خجالت داره

وای اصلا روم نمیشه 

با اینکه خونه عمومه

برو 7ودت یخچال باز کن یه لقمه نون پنیر بخور اینم خجالت داره

اصلا بجز وعده‌های غذایی ، روم نمیشه برم سر یخچالشون میان وعده بخورم 

خوبه فاميلين برو در يخچال وبازكن يه لقمه نونو پنير يا هرچي بردار بگو صبحانه نخوردم ضعف كردم

عزيزم اعتقادات من به خودم مربوطه لطفا متعصب ها منو ريپلاي نكن😡باتشكر
1444
 عامو خیلی نوبری نامزدت اومد خودت بزن به حال بد بگو یادم رفت خونه ناهار بخورم فشارم افتاده

نامزدم پادگانه

ببینم کی میاد 

برم بیرون بیسکوییت میخورم 

1474

من تو عقد به شوهرم میگفتم برو برام خوراکی بخر سریع. اونم میرفت میگرفت یا میگفتم برو میوه برام بخر خونشون

ببین باید پرو باشی من بودم :/

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
 ببین رودربایستی بزار کنار برو بگو بدین شربت درست کنم یا سالاد درست کنم اون وسطا ناخونک بزن&nbs ...

بخدا سرم درد گرفته   

من مادرشوهرم بدش میادکسی چیزی خونه شون بخوره تامیرم توآشپزخونه وایمیسه جلویخچال،منم دستشومیگیرم میارمش کنارمیرم سریخچالش خوراکی میخورم😂😂😁😀😀😀

آخرین تاپیکم که حذف شه دیگه نمیام نی نی سایت😀نتای روشن خداحافظ     نی نی سایت من خداحافظ خدااحااافظ😀✋
1331