1373
1363

اول خوب بشورشون..بعد رو سینی پهن کن برااینکه الوده نشه یه توریم بکش روش بزا جلو افتاب..

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی خودم ونی نی تودلیم یه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜بگیدمنم براتون بفرستم 💜💚💜💚💜💚💜

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1387

انجیر زیر نور افتاب بزاری رنگش بد میشه تو میوه خشکن باید خشکش کنی 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
بزار تو افتاب خودش خشک میشه😀

حرف حساب😁

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶
1376

اگه انجیر بزرگه میتونی با چاقو به هشت قسمت تقسیم کنی مثل گلبرگای گل بازش کنی خیلی خوشگل میشه به خصوص انجیر سیاه بعدشم بزاری یه جایی که نور میوفته اما اگه از این کوچولوهاس پهنش کن رو یه دستمال نخی و بذار جلو افتاب

سشوار بگیرخشک شون کن طفل معصومارو

او خودا🤣🤣

😂😂😂😂                                                                                                                                                                برای شادی روح اموات بود نریزین سرم😶
متاسفانه فقط انجیر رو باید تو دستگاه خشک کنی... چون تو افتاب ترش میکنه وبوی پوسیدگی میگیره

اره اصلا خشک نمیشه فقط فاسد میشه 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
1288
میوه خشک کن ندارم

تو فرم بعضی ها میزارن امتحان کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339