2726
عنوان

راهنمایی راجب خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 44 پست
حتماً با کسی اشتباه گرفتنت با دختر عمه ای دخترعمویی دخترخاله ای دختر دایی یا خواهری کسی نزدیکتون نی ...

نه تو این شهر فامیلی نداریم 

واقعا خدا لعنت کنه این حرفارو از کجا درمیارن اینا ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاااا زشت بود رفتارش  به من‌میگفت توضیح بده  گفتم راجب کار نکرده توضیح بدم ؟

نظرت راجبش عوض نشده؟عزیزم این نشونه ی مهمیه هاا.یعنی به تو و شناخت 1ساله هیچ باوری نداره با یه حرف چرت سوال جوابت میکنه!به نظر من که ازدواج باهاش خیلی ریسکه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
شک نکن که خانواده پسر راضی نیستند فقط واسه اینکه پسرشون جیغ جیغ نکنه دارند اینجوری بهش میگن مطمئن ب ...

موافقم👍

2728
اخه این که خونواده با جون و دل بخوان منو خیلی مهمه واسم 

خانوادش راضی نیستن دارن دروغ میبافن که پسرشون از سرش بیافته . این مجلس زنونه روهم واسه این میان که پسره نگه شما اصن ندیدینش و بهونشو ببرن . احتمالا بعد اون مجلس میرن پیش پسره روت عیب میذارن . منکه فکر میکنم یکی دیگه رو واسه پسرشون زیرنظر دارن 

نظرت راجبش عوض نشده؟عزیزم این نشونه ی مهمیه هاا.یعنی به تو و شناخت 1ساله هیچ باوری نداره با یه حرف چ ...

اخر حرفشو یکم عوض کرد گفت من ازت دفاع میکنم در مقابل بقیه تو این موضوع 

اما بدون که من خیلی حساسم رو این قضیه و اینا زنگ خطره واسه من 

نظرم راجبص عوض شده ، یعنی بهم برخورده به غرور و شخصیتم 

خانوادش راضی نیستن دارن دروغ میبافن که پسرشون از سرش بیافته . این مجلس زنونه روهم واسه این میان که پ ...

بابا خونوادش مارو میشناسن ، یعنی خواهره پسره با خواهره من ۱۰ ساله دوست صمیمی هستن ، خواهرش منو دیده تو عروسی و بعدشم چندبار باهم‌چت کردیم و اینااا

اما از این حرفا مشخصه که زیاد رضایت نداره مامانش

هرچند خواهرش نشون داده که دوسم داره 

اما پس چرا مامانش اینطوری میگه؟

پسره پشیمون شده.  پرو هم هست  ولش کنا  خودتو بدبخت نکن 

ب  مادرت بگو بهشون زنگ بزنه بگه دختر بنده   نمیخاد دیگ    این وصلت سر بگیره اگر برای مهمانی میخاید بیاید قدمتون سر چشم اگر  برای  دخترمون میاید نیاید

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
اخر حرفشو یکم عوض کرد گفت من ازت دفاع میکنم در مقابل بقیه تو این موضوع  اما بدون که من خیلی حس ...

اگه واقعا به نظرت ادم خوبیه و قابل گذشته جوابشون و نده و بگو کنسله تا ببینی عکس العملش چیه و سعی میکنن دلتو به دست بیارن یا نه.اگه اره که یه فرصت دیگه بهشون بده ولی زود عقد نکنین تا شناخت کامل.اگه نه هم که شانس آوردی به نظرم!

مامانش اینارو به پسره میگ ک دست ازسرت برداره بهش بگو اگ منومیخوای باید تاالان سناخته باشی اول خودت بسناس بعد باعقلت وشناختت حرفایی ک میخوان درموردمن بزننو باعقلت بسنج

مادرشم بیاد میخواد بگ خوب نبودک نگیره پایه پسرش

بابا خونوادش مارو میشناسن ، یعنی خواهره پسره با خواهره من ۱۰ ساله دوست صمیمی هستن ، خواهرش منو دیده ...

خب احتمالا راضی نیست . نمیدونم والا وقتی خواهرش با خواهرت دوسته مگه میشه تورو نشناسن و این حرفارو باور کنن؟ مگه اینکه حرفارو از خودشون دراوردن که پسرشون رو منصرف کنن . نمیدونم باز خودت بشین فکر کن ببین دلیلش چیه

بذار اون مهمونی زنونه برگزار و بشه و حرفها زده بشه، به نفعته که چیزی رو دلت نمونه. جنگ اول به از صلح ...

اخه تو مهمونی زنونه اصلا حرفی زده نمیشه که فقط واسه اشنایی هستش 

بعد مهمونی زنونه به فاصله ۲/۳ روز اقایون میان 

وقتی خونوادش راضی نیستن منم نمیخوام بیشتر از این جدی بشه که جلو خونواده خودم ضایع بشم 

به هرحال مهمه برام 

اره ادم بدون تحقیق مگه دختر شوهر میده

وا چ ربطی داره

نتیجه تحقیق الان مثلا خیلی با خود دختره خوانایی داشته؟ کلی پشت سر استارتر بد حرف زدن

شاید همسایه ادم دشمن خونی باشه کلی پشت سر ادم بد بگه اونوقت خواستگار میخواد رو حساب حرف اونا پشیمون شه؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706