2703
2553
عنوان

خاطرات ترسناک و واقعی خانواده من

| مشاهده متن کامل بحث + 5904 بازدید | 67 پست
ادم وقتی تو اون لحظه باشه خیلی راحتر باهاش کنار میاد تا شنونده باشه ولی همیشه شبا چراغ حموم رو روشن ...

میخواستی راحت تر دوش بگیرن؟

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه شب خواب دیدم دنبال خودکار می گردم. با صدای کشیده شدن خودکار روی کاغذ بیدار شدم. صداش کامل تو اطاق پیچیده بود. حتی می دونستم الان داره دایره می کشه بعد صدای خط خطی روی کاغذ. صدا از پایین تختمون می اومد. بعد هم صدای ور رفتن با خرت و پرتا. از ترس نفسم رو حبس کرده بودم. همسرم هم چندبار تو خونه یه چیزی شبح مانند دیده بود. در اولین فرصت خونه رو گذاشتیم برای فروش و الفرار ،،،

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم

ما ی فامیل داریم خونشون جن داشت خیلی اذیتشون میکرد چندین سال بود خونشون بودن هیچکس جرات نداشت شب خونه اینا بمونه اذیتشون میکردن مث این ک خوششون نمیومد شب مهمون اونجا بخوابه😆

از قضا شوهر این فامیل ما خیلی هم مرد بداخلاقی بوده و دست بزن داشته زنشو اذیت میکرده

خانمه میگفت ی وقتا دیگه دلم ازش خون میشد مینشستم صدا بلند گریه میکردم و دردودل میکردم انگاری ک مثلا با دوستت داری حرف میزنی 

بعد میگفت کم کم متوجه شدم هر وقت من گریه میکنمو دردودل میکنم با این جنا شبش میان شوهرمو انقد شوهرمو اذیت میکنن حتی کتکش میزنن

از اون موقع شوهره ترسیده رفته جن گیر آورده بیرونشون کرده از خونه

2720

وقتی تازه رفته بودیم خونه قبلیمون برا تمیز کاری یه اتفاقی افتاد که مجبور بودم اونجا تنها بمونم . 

تو اون خونه نه قرآن بود نه هیچ چیز دیگه ای. 

و خونه هم از دوماه قبلش خالی بود و قدیم ساز .

همینطور نشسته بودم که صدای در زدن اومد 

هرچی گفتم کیه کسی جواب نداد.

دیگه  با گریه منتظر اومدن بقیه بودم فقط 

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿
وقتی تازه رفته بودیم خونه قبلیمون برا تمیز کاری یه اتفاقی افتاد که مجبور بودم اونجا تنها بمونم .&nbs ...

وایییی دختر 

چند سالته؟ 

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
ما ی فامیل داریم خونشون جن داشت خیلی اذیتشون میکرد چندین سال بود خونشون بودن هیچکس جرات نداشت شب خون ...

😂😂عجب جنای خوبی بودن

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
2714

چند شب پیشم وقتی همه خواب بودن صدای راه رفتن میومد از آشپزخونه.  و صدای به هم خوردن یه چیزی 

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿
وایییی دختر  چند سالته؟

۱۸

مثه بچه کوچولو ها رفتار کردم نه؟

دوستمم میگفت بچه که بودم خواهرم حموم بوده گفته نازنین برام حولمو بیار.

اینم میره از اتاق بالایی بیاره حولرو که می‌بینه چادر مشکی مامانش از روی چوب لباسی بلند میشه میاد جلو بعد یهو میفته زمین

شبها هم صدای سم اسب از پشت بومشون میومده😨

شبها هم صدای سم اسب از پشت بومشون میومده😨

همه ی این اتفاقا برای شماافتاده عجیب نیست؟

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2706