1421
1389
عنوان

خاطرات ترسناک و واقعی خانواده من

535 بازدید | 67 پست

اینایی که می نویسم همشون واقعی هستن. 

دنبال پر بازدید شدن نیستم فقط میخوام سبک شم.

اگرم می ترسید نخونید. 

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

جن دارید خونتون😥😥😥

درپی چَشمَت شهربه شهرخانه به خانه شدم روانه...       گل عشقم راچیدی دانه به دانه چه عاشقانه 😍😍         آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش  آمدی رویای من...این تواین جان من شوق چشمان من...عاشق ها می کشی زیبای من😍😍😍
1401
1376

چیه؟ً

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی  رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت .                                                   دوست عزیز مجازی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته من دوست ندارم بینمون کدورتی پیش بیاد من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی چیزیو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده سلیقه با من مخالف بودی منو ریپلای نکن
1403
جن دارید خونتون😥😥😥

نمیدونم واقعا  بعضی وقتها پیش میاد برام

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿
پس سریع بنویس

خاطره ترسناک اصن وجودع نداره همش زاییده ذهن ماست

من چند شب پیش نصف شب بود داشتم چت میکردم لامپا همه خاموش هی صدای خش خش میومد از بیرون یکم ترسیدم لامپو گرفتم سمت در یهو دیدم دری ک بسته بود خود ب خود باز شد یعنی اشکم در اومد از ترس

فرداش فهمیدم ب خاطر باد کولر بود در باز شد الکی ترسیدم

1331