1363
1411
عنوان

خاطرات ترسناک و واقعی خانواده من

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 67 پست
تا حالا که ترسناک نبود 😉

بیشترشبیه اتفاقای فیلم ترسناک ایرانیه

درپی چَشمَت شهربه شهرخانه به خانه شدم روانه...       گل عشقم راچیدی دانه به دانه چه عاشقانه 😍😍         آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش  آمدی رویای من...این تواین جان من شوق چشمان من...عاشق ها می کشی زیبای من😍😍😍

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

خاطره ترسناک اصن وجودع نداره همش زاییده ذهن ماست من چند شب پیش نصف شب بود داشتم چت میکردم لامپا همه ...

من اگه مطمئن نبودم تخیل نیس هرگز تایپیک نمیذاشتم گلم

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿
1390
خاطره ترسناک اصن وجودع نداره همش زاییده ذهن ماست من چند شب پیش نصف شب بود داشتم چت میکردم لامپا همه ...

خب برای ما پیش نیومده برای خیلی ها پیش اومده یه عالمه آدم با هم که دروغ نمیگن. این چیزا هست دنیا خیلی پیچیده تر از اونی هست که ما میبینم و همه چیز هم دیدنی و حس کردنی نیست

1394

نامزد منم تعریف میکنه تو این خونع ک زندگی میکنن خییییییلی قدیمیع 

قبلا دختر خالش با پسرش اونجا زندگی میکردن

ی شب دختر خالش پا میشع میبینه از اتاق پسرش صدای دختر میاد عصبی میشع ک نصفع شبی پسرش دختر اوردع خونه و اینا درو باز میکنع میبینه پسرش خوابع هیچ کسم تو اتاق نیس همون لحظع ک از اتاق میاد بیرون ی گربع سیاه از پنجرع خونشون میپره بیرون میگه دگ اونحا جیییغ میزدع

منم از وقتی دخترم دنیا اومده خیلی میترسم,زیر مبل و پشت مبل پنجره پله نرده راهرو اصلا نمیتونم نگاه کنم خیلی ترسو شدم,همش میگم اگر چیزی بود میومد تا حالا ,خدا این ترسو دور کنه ازم,بهم میگن برو پیش دعانویس ولی من نمیرم 

بیشترشبیه اتفاقای فیلم ترسناک ایرانیه

تا برای کسی اتفاق نیفته نمیتونه درک کنه 

کاش دستان خدا پیدا بود. تا در آن وقت که بی حوصله و تنهایی ؛ و دلت از غم دنیا دریاست ، بزنی تکیه به آن؛  و بخندی به همه رنج جهان 📿
1403
نامزد منم تعریف میکنه تو این خونع ک زندگی میکنن خییییییلی قدیمیع  قبلا دختر خالش با پسرش اونجا ...

داییییی چه بد

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀

اگه فقط لباش معلوم بودچطوری فهمیدی مرده؟🤔🤔🤨

درپی چَشمَت شهربه شهرخانه به خانه شدم روانه...       گل عشقم راچیدی دانه به دانه چه عاشقانه 😍😍         آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش  آمدی رویای من...این تواین جان من شوق چشمان من...عاشق ها می کشی زیبای من😍😍😍
خب بعدش مرده به شنل سیاه چکار کرد؟ 

محو شد

نه عزیزم واقعا هستش من خونه قبلیم با اینکه آپارتمان  و نویاز و منطقه ۱ بود تو خونمون جن داشت یبار منو دخترم تو هال خوابیدیم دیدم از توی اتاق صدای افتادن ی چی ی اومد رفتم دیدم پاستیل دخترم رو از وسط دراور پرت کردن وسط اتاق ویا تابلو از رو دیوار انداختن ویا توی تابستون که نه کولری روشن بود و نه پنچره ای در اتاق دخترم رو چن دفعه کوبیدن بهم و کلا ی چن نفر تو همون ساختمون حضورشون رو احساس کرده بود

اگه فقط لباش معلوم بودچطوری فهمیدی مرده؟🤔🤔🤨

از قد بلند و هیکل پرس

1364