1373
1363
عنوان

چهارشنبه قرار دارمممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 114 پست
داریم میگیم عجیجم.توام استرس دالی؟؟؟؟

نه من متاهلم.ولی عاشق مباحث ازدواج و آشنایی ام. از وقتی کوچیک بودم از بس تو مجالس خواستگاری بودم یه جورایی عاشقشم. چون مامانم پای ثابت عروسی دادن اقوام و کیس پیدا کردن برا دیگران هس. الانم خواهرم کم کم داره جاشو میگیره.

دوستای گلم میشه برای برآورده شدن آرزوهام ی صلوات بفرستین.  (الهی به حق پنج تن همه مون حاجت روا بشیم،البته هرکدوم که به صلاحمون هس.  )

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نه من متاهلم.ولی عاشق مباحث ازدواج و آشنایی ام. از وقتی کوچیک بودم از بس تو مجالس خواستگاری بودم یه ...

بگو دست مارم بگیرن

البته کیسش هست

ننه و پدر گرام ناراضی ان😑

حسنم .... نینی یار عزیز منو نترکون ..... من ۱۷ سالمه فقط ..... حرفاییم ک میزنم از روی محبت برادریه😑
1379
1376
چه ربطی داره ؟ لابد 30 سال دیگه دختری که با دوست پسرش رابطه ج ن س ی هم داشته باشه به اقتضای زمان خود ...

ربطی نداره نجابت ب قرار گذاشتن نیست یعنی شما فک میکنی مثلر۵۰ سال پیش دخترا بشینن تو خونه به امید اینکه شاید مامان یکی هوس کرد برا پسرش زن بگیره بیاد در خونه شونو بزنه

ربطی نداره نجابت ب قرار گذاشتن نیست یعنی شما فک میکنی مثلر۵۰ سال پیش دخترا بشینن تو خونه به امید این ...

میتونن به مادرشون بگن فلانی از من خوشش اومده میخوایم بریم فلان جا ملاقات کنیم ببینم به درد هم میخوریم یا نه این میشه نجابت  

1226
میتونن به مادرشون بگن فلانی از من خوشش اومده میخوایم بریم فلان جا ملاقات کنیم ببینم به درد هم میخوری ...

شاید ایشون گفتن ولی بهتره اولش ببینن تفاهم اولیه هس بعد ب خانواده ها بگن

😂😂😂😂😂 نکته بسیار ظریفی بود

😁😎 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁🍂پاییز ایز لودینگ...😍🍂🍂🍁تا اطلاع ثانوی هیچ جایی نمیرم😎 ور دلتونم😂 تیکر رفتنم از سایته 😁اگه خوبی بدی دیدین 😕حلال کنید حالا اگه بدی دیدین تقصیر خودتون بوده 😒 میخواستین چشاتونو وا کنید خوبیامو ببینید😁والوووو😝 ای اونایی که بیوتون زدین این رل عشقم💑👉😒اگه تو این هوای دو نفره 🍁🍂🍂🍁به سرتون بزنه برین رو برگا خش خش کنین😐و لاو💏 بترکونین💕 💋💞  ایشالا بارون بیاد خیستون کنه 😒 سرما بخورین😁پن سیلین بزنین این هواااا🖐👋👀💉آبکش شین 😈 اصنم دلم خنک نشد 😑 اصن ایشالا وقتی در حال لاوترکوندن وسط برگای پاییزی و نم نم بارونین و فضا بسی شاعرانه اس😁یهو صاعقه بزنه خشکتون کنه😒آره تا شما بتشین دل ما سینگلا رو آب نکنین با هی این رل گفتناتون😑😁😈ها ها ها🍂🍁حسودم خودتونین😂 ای کسی که به نیمه گم شده ی من میگی عاقایی 😌 و دل میدی قلوه میدی تو این هوای دو نفره 🍂💑💏🍁🍁🍂👉🍁🍂ایشالا همو موقع  اسهال شی😒😂😂😂 والا تا تو باشی دس رو مال مردم نذاری😒تیکر ساختن زندگیمه😍 من میسازم زندگیمو دوباره 💪 امسال سال من میشه میدونم 🤗میشم یه دختر محکم و مستقل و موفق  😍 که پیشرفت و ترقی رو توی زندگیش فقط مدیون خودش و خودشه😍😊آینده ای میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه😉شعار نمیدم ثابت میکنم 🤗👈اولین قدم🙂عرضم به حضورت 👀حرف مردم👅👥کف 👣پاست🤗من بخاطر خودم زندگی میکنم😍💞 
دختر نجیب میره سره قرار؟

عزیزم تفکرات هر کس ب خودش ربط داره

لازم نیس هر چی تو مغزما میگذره رو صفحه بیاریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁🍂پاییز ایز لودینگ...😍🍂🍂🍁تا اطلاع ثانوی هیچ جایی نمیرم😎 ور دلتونم😂 تیکر رفتنم از سایته 😁اگه خوبی بدی دیدین 😕حلال کنید حالا اگه بدی دیدین تقصیر خودتون بوده 😒 میخواستین چشاتونو وا کنید خوبیامو ببینید😁والوووو😝 ای اونایی که بیوتون زدین این رل عشقم💑👉😒اگه تو این هوای دو نفره 🍁🍂🍂🍁به سرتون بزنه برین رو برگا خش خش کنین😐و لاو💏 بترکونین💕 💋💞  ایشالا بارون بیاد خیستون کنه 😒 سرما بخورین😁پن سیلین بزنین این هواااا🖐👋👀💉آبکش شین 😈 اصنم دلم خنک نشد 😑 اصن ایشالا وقتی در حال لاوترکوندن وسط برگای پاییزی و نم نم بارونین و فضا بسی شاعرانه اس😁یهو صاعقه بزنه خشکتون کنه😒آره تا شما بتشین دل ما سینگلا رو آب نکنین با هی این رل گفتناتون😑😁😈ها ها ها🍂🍁حسودم خودتونین😂 ای کسی که به نیمه گم شده ی من میگی عاقایی 😌 و دل میدی قلوه میدی تو این هوای دو نفره 🍂💑💏🍁🍁🍂👉🍁🍂ایشالا همو موقع  اسهال شی😒😂😂😂 والا تا تو باشی دس رو مال مردم نذاری😒تیکر ساختن زندگیمه😍 من میسازم زندگیمو دوباره 💪 امسال سال من میشه میدونم 🤗میشم یه دختر محکم و مستقل و موفق  😍 که پیشرفت و ترقی رو توی زندگیش فقط مدیون خودش و خودشه😍😊آینده ای میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه😉شعار نمیدم ثابت میکنم 🤗👈اولین قدم🙂عرضم به حضورت 👀حرف مردم👅👥کف 👣پاست🤗من بخاطر خودم زندگی میکنم😍💞 
من به آزادی بیان معتقدم    

درسته ازادی بیان

اما ازادی بیا با تحمیل اعتقادات فرق داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339