1345
1363

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

فقط شب فيلم آچمز 

در طول روز اصلا نميبينم

حال من خوب استامـــا با❤️ تو❤️بهتر ميشوم 💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ ) 🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
1376
1288

فیلم زیاد میبینم ولی همه رو دانلود میکنم، تلویزیونم که شاید هفته ای دو ساعت، تی وی ایرانو که با افتخار صفر ساعت😐 ولی فینال عصر جدید و قراره با خانواده امشب ببینم😂

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

خیییلی کم..مگه دیگه برنامه ای خوبی هم هس که بشه نگا کرد..بخدا علاف بشینی و درودیوارو نگا کنی از تی وی بهتره..مخصوصا موقع غذا خوردن که عمرا بزارم تی وی روشن باشه چون همش چرت و و پرت و زخمی و کشته نشون میدن آدم حالت تهوع میگیره سر سفره..غذا از دهنش میوفته بخدا..اخبار که افتضاحه فقط از آمار کشته و زخمی ها و ترور و قتل و جنایت نشون میده ..انگاری خبر فقط همیناس..جدیدن هم امان ازین فیلم‌مسخره ی بوی باران..اوووق🤮🤮🤮

کاش میشد ماهواره داشتیم..😓😞

خیییلی کم..مگه دیگه برنامه ای خوبی هم هس که بشه نگا کرد..بخدا علاف بشینی و درودیوارو نگا کنی از تی و ...

من یادمه زمانی ک بچه بودم سریالای مهران مدیری و پاورچین و بدون شرح و علی صادقی و اینا رو با علاقه میدیدم اما الان هیچ چیزی نیست ک توجهمو جلب کنه ،همه سریالا مسخره شدن

1364