2726
عنوان

کی زایمان میکنم ای خدا😥

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 45 پست
بچه ها سر زایمانتون یادهمه ما باسین که اول راهیم بسلامتی بارداری رو بگذرونیم و بچمونو بگیریم بغلمون ...

آره منم یه یه هفته ای اینجوری شده بودم اصلا حالم خیلییی خوب بود مث شما نگرانم بودم ولی خداروشکر هیچی نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم یه یه هفته ای اینجوری شده بودم اصلا حالم خیلییی خوب بود مث شما نگرانم بودم ولی خداروشکر هیچی ...

پس مشکلی نداره عزیزم که تعوع و ایناهام قطع شده من نگرانم خیلی

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2728
یه کارگر خانم بگیر.

چند وقت پیش از یه شرکت خدماتی نظافتی یکی رو آوردم.ساعتی هم حساب میکردن.انگار من کارگر خونه بودم و اون خانوم خونه!هییییچ کاری نکرد.فس فس کنان چندتا کار الکی انجام داد و رفت

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
تموم وسیله هام تمیز و جمع و جوره. یعتی فقط باید ببرم بسته بسته باز کنم و بذاریم سرجاهاشون ..اما هرچ ...

خوبه تحرکت میره بالا یهو دیدی تازه بچت سریع و راحت تر اومد بیرون😃

انشاا.. ب سلامتی زایمان کنی

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ان شاالله به سلامتی. فقط تواسباب کشی کارنکن. به سلامتی زایمان کنی. 

ممنون گلم..

آره تا جایی که بتونم میدم شوهرم و اطرافیان وسیله هارو بچینن و جا بجا کنن.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
خوبه تحرکت میره بالا یهو دیدی تازه بچت سریع و راحت تر اومد بیرون😃 انشاا.. ب سلامتی زایمان کنی

ممنون گلم

همچنین❤😍😉

اخرش بچم با امپول فشار اومد اذیتشم همین شب بیداری دلدرد گریه زور میزنه قرمز میشه کولیک داره تا سه چا ...

آخ خیلی بده این آمپول فشار..

انشالله که این سه چهار ماه زودتر بگذره واسه شما و نی نی ناز😍

بعدش کلی باهم روزای خوب و بدون دغدغه اینجور چیزا ، داشته باشید.

من از دردا خسته شدم میگم زودبیاد بلکه راحت شم

اهان میدونی من اصلا هیچ دردی رو تو بارداری حس نکردم کمردرد هیچی نداشتم واسه همینم بود فک کنم کع اصلا درد زایمانم شروع نمیشد دوبار رفتم معاینه گفتن دهانه رحم کاملا بستس امپپول فشار زدن  نیم ساعت بعد درد ها شروع شد😓😓😰😱

چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم
آخ خیلی بده این آمپول فشار.. انشالله که این سه چهار ماه زودتر بگذره واسه شما و نی نی ناز😍 بعدش ک ...

قربونت بشم  عزیزم ایشالا که زایمانت راحت باشه نینیتو سالم سلامت بغل کنی زیر سایه مامان باباش بزرگ بشه بچه خوب صالحی هم براتون باشه😘😍

چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم
اهان میدونی من اصلا هیچ دردی رو تو بارداری حس نکردم کمردرد هیچی نداشتم واسه همینم بود فک کنم کع اصلا ...

من ک پدرم درومد انقد دردای مختلف کشیدم مخصوصا الانا ک دیگ تمام ۲۴ساعت شبانه روزو درد دارم خیلی خستم کرده

2706