2726
عنوان

کی زایمان میکنم ای خدا😥

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که هفته ی سی وهفت نی نیمو سز کردم خودم به دکتر گفتم بزار دو هفته دیگه یکم تپل تر شه ولی دکترم گفت خوبه و می تونی زایمان کنی سفر خارجم داشت دیگه منم سزارین کردم دخترم سه وصد بود ولی زود جون گرفت بعدش گفتم خوب سد بابا زودتر راحت شدم

2728
تموم وسیله هام تمیز و جمع و جوره. یعتی فقط باید ببرم بسته بسته باز کنم و بذاریم سرجاهاشون ..اما هرچ ...

یه جایی تو یه سایتی خوندم اوخر بارداری خم شدن ناگهانی ممکنه سر بچه رو تو لگن اذیت کنه.برا همین سعی میکنم مواظب باشم

نقدر بدخواب شدم و میپرم از خواب بخاطر دستشویی و هزار و یه چیز دیگه،که چند روز یبار بیهوش میشم از خست ...

وای باور کن خیلی راحتی منم تاپیک قبلیمو بببنی زده بودم چیکار کنم نینی زود بیاد سی  ونه هفته چهار روز اومدش الان چهل روزشه خیلی اذیت داره 

چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم
پس چرا من اصلا دوست ندارم زود بگذره و زایمان کنم ☹️ راستی طبیعی که ترسناک تره 

من خیلی ورزش های دوران بارداری و یوگا و ..انجام دادم.

طبیعی میخواستم.اما نی نی بریچ شده بود و احتمال چرخیدنش کم بود.

این آخر بار که رفتم دکتر گفت چرخیده تقریبا و میچرخه ..

برای سزارین خیلی دغدغه و..داشتم یکی اینکه سوند، یکی بیهوشی😥.یا سر نخاعی..جای بخیه ها...واینکه من هیچ گونه کمک حالی ندارم که مواظبم میبود با وجود بخیه ها و درد که کارامو بکنه و به بچم برسه..طبیعی بیشتر بدرد من میخوره..چون زودتر سرپا میشم❤

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
وای باور کن خیلی راحتی منم تاپیک قبلیمو بببنی زده بودم چیکار کنم نینی زود بیاد سی  ونه هفته چها ...

بسلامتی❤❤😍

چرا گلم؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
من که هفته ی سی وهفت نی نیمو سز کردم خودم به دکتر گفتم بزار دو هفته دیگه یکم تپل تر شه ولی دکترم گفت ...

چند روز پیش رفتم مطب با کلی اصرار گفت از این زودتر نمیش.اخه من ماه درد دارم اذیتم ولی میگن نه هر ساعتش کلی ارزشمنده.نگفته نمونه هفته سی و دو هم امپول بتا رو برا ریه هاش زدم

بدبختی که یکی دوتا نیست. ۱۰ روز دیگه هم خونه سازیمون تموم میشه اثاث کشی دارم😥 میترسم وسط اثاث کش ...

ان شاالله به سلامتی. فقط تواسباب کشی کارنکن. به سلامتی زایمان کنی. 

هرچی آرزوی خوبه ،(((مال تو)))  
هفته چندمی

۳۶ هفته .

۸ ماه و دو هفته

منم خیلی برام دیر میگذشت چند روزه تصمیم گرفتم برم بیرون  مهمونی خودمو سرگرم کنم.داره رودتر میگذ ...

بسلامتی گلم😍❤

من خیلی ورزش های دوران بارداری و یوگا و ..انجام دادم. طبیعی میخواستم.اما نی نی بریچ شده بود و احتما ...

انشاالله که زایمان طبیعی داشته باشی  الانم کهامار طبیعی خیلی بالا رفته منم تا لحظه اخر طبیعی بودم ولی با نامردی سزارینم کردن.سوند که خیلی خوبه.ولی بی حسی از کمر تا چند سال ممکنه کمر درد بمونه.ولی در کل طبیعی یه چیز دیگست

بچه ها سر زایمانتون یادهمه ما باسین که اول راهیم بسلامتی بارداری رو بگذرونیم و بچمونو بگیریم بغلمون من انقد استرس دارم اونشب خیلی بالامیاوردم رفتم دکتر بهم سرم داد با امپول داخل سرم از اونشب کلن دیگه حالت تهوع و بالااوردنم قطع شده میگم.نکنه بچم چیزیش شده خدای نکرده که یهو علائمم رفته.خیلی نگرانم خیلی 3 شهریور وقت ان.تی دارم بنطرتون عادیه یهو علائمم رفته 

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
بسلامتی❤❤😍  چرا گلم؟

اخرش بچم با امپول فشار اومد اذیتشم همین شب بیداری دلدرد گریه زور میزنه قرمز میشه کولیک داره تا سه چار ماه اینطوریه 

چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم
2706