1373
1363
عنوان

کی زایمان میکنم ای خدا😥

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 45 پست
نقدر بدخواب شدم و میپرم از خواب بخاطر دستشویی و هزار و یه چیز دیگه،که چند روز یبار بیهوش میشم از خست ...

وای باور کن خیلی راحتی منم تاپیک قبلیمو بببنی زده بودم چیکار کنم نینی زود بیاد سی  ونه هفته چهار روز اومدش الان چهل روزشه خیلی اذیت داره 

چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم
پس چرا من اصلا دوست ندارم زود بگذره و زایمان کنم ☹️ راستی طبیعی که ترسناک تره 

من خیلی ورزش های دوران بارداری و یوگا و ..انجام دادم.

طبیعی میخواستم.اما نی نی بریچ شده بود و احتمال چرخیدنش کم بود.

این آخر بار که رفتم دکتر گفت چرخیده تقریبا و میچرخه ..

برای سزارین خیلی دغدغه و..داشتم یکی اینکه سوند، یکی بیهوشی😥.یا سر نخاعی..جای بخیه ها...واینکه من هیچ گونه کمک حالی ندارم که مواظبم میبود با وجود بخیه ها و درد که کارامو بکنه و به بچم برسه..طبیعی بیشتر بدرد من میخوره..چون زودتر سرپا میشم❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
وای باور کن خیلی راحتی منم تاپیک قبلیمو بببنی زده بودم چیکار کنم نینی زود بیاد سی  ونه هفته چها ...

بسلامتی❤❤😍

چرا گلم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من که هفته ی سی وهفت نی نیمو سز کردم خودم به دکتر گفتم بزار دو هفته دیگه یکم تپل تر شه ولی دکترم گفت ...

چند روز پیش رفتم مطب با کلی اصرار گفت از این زودتر نمیش.اخه من ماه درد دارم اذیتم ولی میگن نه هر ساعتش کلی ارزشمنده.نگفته نمونه هفته سی و دو هم امپول بتا رو برا ریه هاش زدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387
هفته چندمی

۳۶ هفته .

۸ ماه و دو هفته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم خیلی برام دیر میگذشت چند روزه تصمیم گرفتم برم بیرون  مهمونی خودمو سرگرم کنم.داره رودتر میگذ ...

بسلامتی گلم😍❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خیلی ورزش های دوران بارداری و یوگا و ..انجام دادم. طبیعی میخواستم.اما نی نی بریچ شده بود و احتما ...

انشاالله که زایمان طبیعی داشته باشی  الانم کهامار طبیعی خیلی بالا رفته منم تا لحظه اخر طبیعی بودم ولی با نامردی سزارینم کردن.سوند که خیلی خوبه.ولی بی حسی از کمر تا چند سال ممکنه کمر درد بمونه.ولی در کل طبیعی یه چیز دیگست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها سر زایمانتون یادهمه ما باسین که اول راهیم بسلامتی بارداری رو بگذرونیم و بچمونو بگیریم بغلمون من انقد استرس دارم اونشب خیلی بالامیاوردم رفتم دکتر بهم سرم داد با امپول داخل سرم از اونشب کلن دیگه حالت تهوع و بالااوردنم قطع شده میگم.نکنه بچم چیزیش شده خدای نکرده که یهو علائمم رفته.خیلی نگرانم خیلی 3 شهریور وقت ان.تی دارم بنطرتون عادیه یهو علائمم رفته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختیمون فقط تورو کم داره عزیزمامان زودتر بیا
بسلامتی❤❤😍  چرا گلم؟

اخرش بچم با امپول فشار اومد اذیتشم همین شب بیداری دلدرد گریه زور میزنه قرمز میشه کولیک داره تا سه چار ماه اینطوریه 

چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم
1376
بچه ها سر زایمانتون یادهمه ما باسین که اول راهیم بسلامتی بارداری رو بگذرونیم و بچمونو بگیریم بغلمون ...

آره منم یه یه هفته ای اینجوری شده بودم اصلا حالم خیلییی خوب بود مث شما نگرانم بودم ولی خداروشکر هیچی نبود

انشاالله که زایمان طبیعی داشته باشی  الانم کهامار طبیعی خیلی بالا رفته منم تا لحظه اخر طبیعی بو ...

عزیزم مگه بیهوش کامل نمیکنن

میشه برای حل مشکلاتم دعاکنیدوصلوات بفرسیدممنون  
آره منم یه یه هفته ای اینجوری شده بودم اصلا حالم خیلییی خوب بود مث شما نگرانم بودم ولی خداروشکر هیچی ...

پس مشکلی نداره عزیزم که تعوع و ایناهام قطع شده من نگرانم خیلی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختیمون فقط تورو کم داره عزیزمامان زودتر بیا
یه کارگر خانم بگیر.

چند وقت پیش از یه شرکت خدماتی نظافتی یکی رو آوردم.ساعتی هم حساب میکردن.انگار من کارگر خونه بودم و اون خانوم خونه!هییییچ کاری نکرد.فس فس کنان چندتا کار الکی انجام داد و رفت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288
تموم وسیله هام تمیز و جمع و جوره. یعتی فقط باید ببرم بسته بسته باز کنم و بذاریم سرجاهاشون ..اما هرچ ...

خوبه تحرکت میره بالا یهو دیدی تازه بچت سریع و راحت تر اومد بیرون😃

انشاا.. ب سلامتی زایمان کنی

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
ان شاالله به سلامتی. فقط تواسباب کشی کارنکن. به سلامتی زایمان کنی. 

ممنون گلم..

آره تا جایی که بتونم میدم شوهرم و اطرافیان وسیله هارو بچینن و جا بجا کنن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبه تحرکت میره بالا یهو دیدی تازه بچت سریع و راحت تر اومد بیرون😃 انشاا.. ب سلامتی زایمان کنی

ممنون گلم

همچنین❤😍😉

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخرش بچم با امپول فشار اومد اذیتشم همین شب بیداری دلدرد گریه زور میزنه قرمز میشه کولیک داره تا سه چا ...

آخ خیلی بده این آمپول فشار..

انشالله که این سه چهار ماه زودتر بگذره واسه شما و نی نی ناز😍

بعدش کلی باهم روزای خوب و بدون دغدغه اینجور چیزا ، داشته باشید.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364