2733
2734
منم شنیدم حتی یبار یه پیجی تو اینستاگرام دیدم ک چندتا عکس چشم و چال لپ گذاشته بود بعضیا هم ک کامنت گ ...

خب اونا که فتوشاپ بوده کامنتام از پیجای فیک خودشونه

لطفا درخواست دوستی ندید

من دیدم تبلیغاتشو ولی عقلم قبول نکرد😕

شاید به سبک مرتاض های هندی که کارهای محیرالعقول میکنن بشه اقداماتی انجام داد اما اون کارها کار من و شما ی نوعی نیست😁

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا همش نیروی ذهنه..کسی ک بهش مسلط باشه شعید بتونه

شاید اخه خیلی ها گفته بودن نتیجه گرفتن حالا شاید خود اون فرد با اکانتای مختلف دروغ نوشته کسی چه میدونه

یاسمن ملقب به یاسی😍🌼کوچکترین عضو سایت😁میشه برای رسیدن به اهداف و خواسته هام ی صلوات بفرستی؟😊
2728
من دیدم تبلیغاتشو ولی عقلم قبول نکرد😕 شاید به سبک مرتاض های هندی که کارهای محیرالعقول میکنن بشه اق ...

اره خب بیوکنزی که من دیدم طرف ی فایل صوتی یا تصویری یا صوتی تصویری میده بعد چند ماه تغییر میکنه البته من مطمئن نیستم

یاسمن ملقب به یاسی😍🌼کوچکترین عضو سایت😁میشه برای رسیدن به اهداف و خواسته هام ی صلوات بفرستی؟😊
2738
تصاویری که میگه باید زل بزنی چشم ادمو داغون میکنه

اره از اون نظر که یکسره روزی چند بار به مدت چند ماه واقعا چشمو داغون میکنه حالا اگه راست باشه

اره خب بیوکنزی که من دیدم طرف ی فایل صوتی یا تصویری یا صوتی تصویری میده بعد چند ماه تغییر میکنه البت ...

کلاهبرداری جدیده بنظرم😐 

بنظرم به انگلیش سرچ کنه آدم یچیزایی شاید دستگیرش بشه چون همچین چیزی وجود داشته باشه واقعا دنیا رو باید تکون بده... 

نمیدونم یعنی ژنو تغییر بدیم😐

والا منم موندم ولی ی فایل صوتی و تصویری میدن که به مدت چند ماه باید ببینی البته نمیدونم راسته یا نه

کلاهبرداری جدیده بنظرم😐  بنظرم به انگلیش سرچ کنه آدم یچیزایی شاید دستگیرش بشه چون همچین چیزی ...

منم نمیدونم.باشه الان سرچ میکنم و میگم بهت‌.اینکه میگی دنیا رو تکون میده چند نفر ازش اطلاع دارن ؟ تو همین تاپیک هیچکس خبر نداشت و دورو برایامم که میپرسم هیچ اطلاعی ندارن

منم نمیدونم.باشه الان سرچ میکنم و میگم بهت‌.اینکه میگی دنیا رو تکون میده چند نفر ازش اطلاع دارن ؟ تو ...

همچین کشفی از لحاظ علمی و تجاری قطعا اگه واقعی باشه دنیارو تکون میده. مطمعنا اینا انقد فروتن نیستن که بگن عاره ما زیاد رسانه ایش نکردیم و این حرفا😅

همچین کشفی از لحاظ علمی و تجاری قطعا اگه واقعی باشه دنیارو تکون میده. مطمعنا اینا انقد فروتن نیستن ک ...

زدم به اینگلیسی کلی سایت اومد تعجب کردم😥😦

بزن biokinesi

نمیدونم یعنی ژنو تغییر بدیم😐

من انگلیسی که بیوکنزی رو سرچ کردم کلی سایت اومد که توی یکی از سایتا به نام سیگنی فیکادو نوشته بود ژن رو تغییر میده😮

فکر کنم با تغییر ژن دیگه نسل بعدی هم همونطوری شه.🤐 

2706