1345
1341

چند وقتیه تو سایتا ی چیزایی درمورد(بیوکنزی){از طریق ضمیر ناخوداگاه هر تغییری در بدنتون ایجاد میشه}(مثلا رنگ چشم و پوست و مو.اندازه بینی.نوع موی فر و لخت.قد.و...)

میخاستم ببینم ایا بیوکنزی حقیقت داره کسی نتیجه گرفته.؟

یاسمن ملقب به یاسی😍🌼کوچکترین عضو سایت😁میشه برای رسیدن به اهداف و خواسته هام ی صلوات بفرستی؟😊

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

من قبول ندارم راستش🤕

هر دوره ی چیزی میفته رو بورس ی عده پول به جیب میزنن بعد ثابت میشه چرت بوده

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

منم شنیدم حتی یبار یه پیجی تو اینستاگرام دیدم ک چندتا عکس چشم و چال لپ گذاشته بود بعضیا هم ک کامنت گذاشته بودن نوشته بودن چنددرجه تونستن رنگ چشمشونو روشن تر کنن

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
1376

شما بشین یه سیبو زل بزن بهش 

هی بهش بگو 

تو هلویی تو هلویی

هلو میشه؟ نه! ولی ممکنه اینقد بگی تا خودت باورت بشه هلوعه!!!

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست،تا ندانند حریفان که تو منظور منی...دیگران چون بروند از نظر از دل بروند،تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی....
شما بشین یه سیبو زل بزن بهش  هی بهش بگو  تو هلویی تو هلویی هلو میشه؟ نه! ولی ممکنه اینق ...

حرفت منطقیه شاید تغییری در واقع ایجاد نمیشه ولی فرد براساس تلقینی که شده فکر میکنه

یاسمن ملقب به یاسی😍🌼کوچکترین عضو سایت😁میشه برای رسیدن به اهداف و خواسته هام ی صلوات بفرستی؟😊
1288
منم شنیدم حتی یبار یه پیجی تو اینستاگرام دیدم ک چندتا عکس چشم و چال لپ گذاشته بود بعضیا هم ک کامنت گ ...

خب اونا که فتوشاپ بوده کامنتام از پیجای فیک خودشونه

من نمیدانستم  /  معنی "هرگز" را  /  تو چرا بازنگشتی دیگر؟

من دیدم تبلیغاتشو ولی عقلم قبول نکرد😕

شاید به سبک مرتاض های هندی که کارهای محیرالعقول میکنن بشه اقداماتی انجام داد اما اون کارها کار من و شما ی نوعی نیست😁

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
اینا همش نیروی ذهنه..کسی ک بهش مسلط باشه شعید بتونه

شاید اخه خیلی ها گفته بودن نتیجه گرفتن حالا شاید خود اون فرد با اکانتای مختلف دروغ نوشته کسی چه میدونه

شما بشین یه سیبو زل بزن بهش  هی بهش بگو  تو هلویی تو هلویی هلو میشه؟ نه! ولی ممکنه اینق ...

منم دقیقا وزنم اندازه وزن اولیه تو هست.قدمم 159.

چیکار کردی لاغر شدی؟

خانوم پرستارتونم😇
حرفت منطقیه شاید تغییری در واقع ایجاد نمیشه ولی فرد براساس تلقینی که شده فکر میکنه

دقیقا منظورم همین بود

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست،تا ندانند حریفان که تو منظور منی...دیگران چون بروند از نظر از دل بروند،تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی....
1364