2703
2553
عنوان

چرا بچم اینجوری شده

201 بازدید | 14 پست

لثه کرسی کبود شده

1ونیم سالشه

دندونم نداره

علتش چیه ؟ضربه خورده

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

پاهاشم  پرانتزی شده درمان داره

خیلی نگرانم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چرا دکتر نمیبری؟

دکتر بردم متوجه نشد

چون لثه محکمی داره حتمن کبود شده ونمیزاره دندون بیادبیرون

شما تجربه دارین

چون پیش مادر شوهرم گذاشتم ترسیدم نکنه ضربه خورده

2714
شما تجربه دارین چون پیش مادر شوهرم گذاشتم ترسیدم نکنه ضربه خورده

نبابا ازهمونه اگه خیلی اذیته ببرش دکتر ببین چی میگه ولی بخاطر سفتی لثه هستش

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
شما تجربه دارین چون پیش مادر شوهرم گذاشتم ترسیدم نکنه ضربه خورده

بچتون رورورک سوار میشد

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
نبابا ازهمونه اگه خیلی اذیته ببرش دکتر ببین چی میگه ولی بخاطر سفتی لثه هستش

ممنون گلم

خیلی نگران بودم

بچتون رورورک سوار میشد

آره

آره

من شنیدم روروک پای بچه رو پرانتزی میکنه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706