2410
2553

😥😥😥😥

من بلاخره باردار شدم و این معجزه رحمت الهی است چون خدا ارحم الراحمین است و من بنده حقیرش. با توکل و توسل به امام حسین و علی اصغرش تیکرم در عرض یکماه حقیقی شد یعنی اقا خیلی بزرگه انشالله نی نی سالم و صالح بدنیا بیادو پرچمدار اقا باشه .السلام علیک یا ابا عبدالله .  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

۷ ماه اقدام هستیم بعد دوبار سقط پوچ رفتم دکتر فهمیدم هم ذخیره خودم کمه هم مورفولوژی شوهرم دو درصده پیشنهادشون فقط میکرو ای وی اف هستش خرجش زیاده نداریم 

خودمم۳۳ سالمه داره دیر میشه 

کسی با این شرایط طبیعی باردار شده ؟

چیکار کردین ؟

من بلاخره باردار شدم و این معجزه رحمت الهی است چون خدا ارحم الراحمین است و من بنده حقیرش. با توکل و توسل به امام حسین و علی اصغرش تیکرم در عرض یکماه حقیقی شد یعنی اقا خیلی بزرگه انشالله نی نی سالم و صالح بدنیا بیادو پرچمدار اقا باشه .السلام علیک یا ابا عبدالله .  
2714
۷ ماه اقدام هستیم بعد دوبار سقط پوچ رفتم دکتر فهمیدم هم ذخیره خودم کمه هم مورفولوژی شوهرم دو درصده پ ...

عزيزم براي كسايي كه بارداري اولشونه دولت تخفيفاتي گذاشته.ذخيره ات چقدره؟تعداد اسپرم شوهرت چقدره؟

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات

ذخیره خودم ۰/۸ هستش اما پریودم سر وقته و هرما یه فولیکول بالغ دارم اما دکترا میگن کیفیت تخمک و اسپرمتون چون پایینه سقط میشه .و چون ازمایشامون هیچ مشکلی و بیماری نداریم میگن ژنتیک و درمان نداره 

قربون خدا بشم تو این شرایط کیستم دارم 

همه چی با همه دارم قرص روکین میخورن 

که وجود خوردن قرصم باز تخمدان سالمم فولیکول ۲۰ داشتم 

عزيزم براي كسايي كه بارداري اولشونه دولت تخفيفاتي گذاشته.ذخيره ات چقدره؟تعداد اسپرم شوهرت چقدره؟

چ تخفیفاتی؟؟؟والا منم هرموقع میگم شوهرم میگه هزینشو ازکجابیارم.الان ۲ساله 

برای درمان اسپرم صفرهم خوبه؟؟

اره خرنوب  پودر لقاح باهم

ی خانومه شوهرشو جواب گردن با اسنا جواب گرفت اگ ۳ تا۶ ماه باید بخوره

منم تنبلی داشتم ماه اول اقدامم باردار شدم بد پودر لقاح  وقرص کلومیفن

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2706