1428
1411

5سالشه و الان حدود 9روز که اینطوریه دوروز بهترشده بود باز امروز هی میگه دستشویی دارم.فقط ادرار منظورمه.متخصص بردمش آزمایش ادرار و کشت ادرار گرفتن منفی بود تست قندشم منفی بود دکتر گفت فعلا مشکلی نداره اگه طولانی شد باز بیارینش

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
5سالشه و الان حدود 9روز که اینطوریه دوروز بهترشده بود باز امروز هی میگه دستشویی دارم.فقط ادرار منظور ...

وای خداروشکر ترسیدم از قندش باشه لابد سردیش کرده چیزای گرم بده چایی نبات با عرق نعنا

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
خب بره،  باید بره دیگه

نه خیلی زیادمیره آخه.یعنی فقط دیشب 6مرتبه رفت.حالا امروز دکترش نیس که نوبت بگیرم گفتم باز بعد تعطیلی ببرمش اما میخوام ببینم کسی بچه اش اینطوری شده و چقدرطول کشیده تاخوب شه و چطوری خوب شده

1376
وای خداروشکر ترسیدم از قندش باشه لابد سردیش کرده چیزای گرم بده چایی نبات با عرق نعنا

مرسی عزیزم پس اینم امتحان میکنم.چندروزه گرمی جات بهش میدم نمیزارم ماست و شیربخوره.چای نبات تنها خورده ولی باعرق نعنا امتحان نکرده بودم

5سالشه و الان حدود 9روز که اینطوریه دوروز بهترشده بود باز امروز هی میگه دستشویی دارم.فقط ادرار منظور ...

توي اب ولرم و بتادين بچرو بنشون

خيلي خوبه

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دختر منم تند تند میرفت بردم دکتر آزمایش ازش گرفتن گفت آزمایشاش خوبه از استرس اینجوری شده گفت چند ماه زمان میبره تا خوب بشه واقعا بعداز ۳ماه خوب شد 

1387
شاید سردیش کرده .دخترم بعضی وقتا اینجوری میشد چند شب پشت سر هم ادار میکرد منم یه چای زعفرون میدادم خ ...

شب توخواب دستشوییش نمیگیره ولی تاقبل خواب و طول روز هی میره دستشویی.منم بهش میدم ببینم بهترمیشه یانه ممنون

دختر منم تند تند میرفت بردم دکتر آزمایش ازش گرفتن گفت آزمایشاش خوبه از استرس اینجوری شده گفت چند ماه ...

یعنی تا 3ماه زیاد میرفت دکتر به من گفت ممکنع یکم طول بکشه تاخوب شه دخترمنم استرس زیاد داره یه مدته خودم حدسم همینه. ولی میگم ببرمش تا سونوی کلیه و تست نوار مثانه هم بگیرن تا آسوده خاطربشم که مشکلی نیس اونوقت بیشتر ازیه ماهم طول بکشه دیگه میدونم چیزیش نیس

1391