1428
1389
نه خیلی زیادمیره آخه.یعنی فقط دیشب 6مرتبه رفت.حالا امروز دکترش نیس که نوبت بگیرم گفتم باز بعد تعطیلی ...

من اینطوریم هر ۵ دقیقه میرم دسشویی نمیشه قسم خورد ولی شوخی نمیکنم جدی میگم دقیقا هر ۵ دقیقه مثلا یه از دسشویی اومدم بیرون رفتم همون لحظه آب خوردم همون لحظه دسشوییم گرفت

دمتم گرم🔥با بچه بازیات👶ساختی منو👩🌷

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من اینطوریم هر ۵ دقیقه میرم دسشویی نمیشه قسم خورد ولی شوخی نمیکنم جدی میگم دقیقا هر ۵ دقیقه مثلا یه ...

من خودم گاهی پیش میاد اینجوری شم ولی کم.اگر زیاد برات پیش میاد عزیزم حتما برو دکتر اورولوژی.تا برات سونو بنویسن اگه لازم بود عملکرد کلیه و مثانه رو بررسی کنن ممکنه مثلا برگشت ادرار داشته باشی یا عفونت مختصر یا مثانه مشکل داره که نمیتونه حجم زیاری رو نگه داره.خلاصه یه وکتر حتما برو.ضرر نداره همه ی اینایی که گفتم با دارو حل میشه

1390
زیرشکمش چرب کن تونافش روغن زیتون بریز سردیجات نخوره یابامصلحش بخوره

دکتر بهم گفت با روغن سیاه دانه زیر دلش و پهلوهاشو چرب کنم.البته هنوز انجام ندادم چون خداروشکر خوب شده دیگه ولی بازم گفت اینکار واسه کلیه و اینا خوبه.البته خودم کلی مقاله خوندم و از دکترا مشورت گرفتم متوجه شدم گاهی که استرس خیلی زیادی میگیره اینطوری میشه که دیگه سعی کردم به قولی رفتار درمانی کنم یعنی یه خورده زیادی سخت میگرفتم و همش تذکر میدادم بهش دیگه الان فقط به اندازه ای که لازمه اینکارو میکنم.خودمم استرس که میگیرم همینطوری میشم البته نه همیشه گاهی

دختر منم احساس میکنم زیاد میره ..یعنی ببرمش دکتر ؟؟ البته اب هم زیاد میخوره 

دخترمنم آب زیاد میخوره و در کل به نسبت بقیه چون مصرف اب بیشتره دستشویی هم بیشتر ازبقیه میره.اما این مشکلی که واسش چندوقت پیش تاپیک زدم گفتم حتی گاهی ساعتی چندبار میرفت.اگر دخترتون اینجوریه یه دکتر اطفال  ببرین مشورت بگیرین ضرر نداره.ولی همون اول نرین عکس رنگی چیزی بگیرین که خیلی اذیت میشه اول آزمایش و سونو انجام بدین اگه لازم شد عکس.برای دخترمن دیگه لازم نشد

خوب خداروشکر..دکتر علت ونگفت چیه؟؟نوارمثانه هم گرفتید؟

نوارمثانه گفتن اگر تکرار باشه یعنی همینطوری یه مدت بمونه ببریمش دکتر فوق تخصص اورولوژی اطفال مرکز استان فقط داره اونجا واسش نوار یاهرچی لازم باشه خودشون مسگیرن.که وقتی جواب آزمایس و سونو و اینا رو بردم دکتر گفت خداروشکر مشکلی نداره دیگه لازم نیس.و دیگه خوب سد.فقط گاهی پیش میاد اونم اگه شدید استرس بگیره که یکی دو بار پشت سر هم بره دستشویی که اونن گفت طبیعیه ممکنه تا دویاسه ماه اینطوری باشه.البته اینو بگم سونوی تنهاگاهی کافی نیس ولی من پیش یه دکتر خیلی ماهر رفتم که وقتی اون سونو انجام میده دیگه دکترا میگن اگه گفت خوبه عکس و اینام لازم نیس. وگرنه خود دکتر گفت شاید میفرستادمتون واسه بررسی بیشتر

من خودم گاهی پیش میاد اینجوری شم ولی کم.اگر زیاد برات پیش میاد عزیزم حتما برو دکتر اورولوژی.تا برات ...

میخواستم برم دکتر ولی با خودم فکر کردن فهمیدم من از بچگی اینجوری بودم مشکلی نیست

اینقدر میرم که مامانم فکر میکردند دیابت دارم چون هم زیاد دسشویی میرفتم هم زیاد غذا میخورم میل به شیرینی هم دارم....

دمتم گرم🔥با بچه بازیات👶ساختی منو👩🌷
1376