1428
1411
دختر منم تند تند میرفت بردم دکتر آزمایش ازش گرفتن گفت آزمایشاش خوبه از استرس اینجوری شده گفت چند ماه ...

سونوی کلیه و اینا بردینش یانه دیگه.تست نوار مثانه چی؟  من میترسم مشکلی باشه میگم ببرم دکتر بگم واسش اگه لازمه بنویسه این دکترقبلی گفت لازم نیس

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
سونوی کلیه و اینا بردینش یانه دیگه.تست نوار مثانه چی؟  من میترسم مشکلی باشه میگم ببرم دکتر بگم ...

نه ففط آزمایش اون موقعه دختر من اینجوری شد من قهر بودم حونه مامانم بخاطر شرایط بری که بین منو پدرش بود اینجوری شد

کسی بوده که بچه ش اینطوری بوده بعد بفهمن مشکل از کلیه یا مثانه باشه؟ دکتر واسه من این مورد و رد کرد گفت چون دوسالگیش چکاپ کامل بردیم کلیه هاشم سوتو گرفتن مشکلی نداره کلیه هاش مثلا مثل برگشت ادرار واینا.ولی من حساس شدن میگم شاید خدایی نکرده کلیه هاش عفونت کرده که اینطوریه چون سرما هم خورده خودش

1376
سردیش کرده یه خورده خرما و گردو و عسل و چایی نبات بده خوب میشه

بنظرت اگه مال سردی باشه تا کی خوب میشه چون چندروزه بهش چایی دارچین جیدم واسش شله زرد درست کردم از این شکلات صبحانه ها دادمش و اینحور چیزا بهتر شد ولی دیشب یکم خربزه خورد دوباره امروز بیشتر رفت .در کل از روزای اول خیلی بهتره

نه ففط آزمایش اون موقعه دختر من اینجوری شد من قهر بودم حونه مامانم بخاطر شرایط بری که بین منو پدرش ب ...

میشه بگین اون موقع چندسالش بود که اینطوری شد و قبلش اینطوری میشد یانه. و بعد از این قضیه دیگه اینطوری نشده

بنظرت اگه مال سردی باشه تا کی خوب میشه چون چندروزه بهش چایی دارچین جیدم واسش شله زرد درست کردم از ای ...

چند روز کمتر سردیش بده یا همین ک خورد یه گرمی بهش بده گردو عسل کنجد اینا خیلی خوبن ماست رو همراه نعنا خشک بخوره 

شیرم با عسل

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
1387
1391