2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترم ۸ سالشه و گوشاش اینجوریه و خجالت میکشه بخاطر گوشش موهاشو از پشت ببنده راه درمان تو این سن دار ...

عمل جراحی توسنین بالاترهست

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
دخترم ۸ سالشه و گوشاش اینجوریه و خجالت میکشه بخاطر گوشش موهاشو از پشت ببنده راه درمان تو این سن دار ...

عمل کوچک کردن لاله گوش و یا کشیدنشون به عقب هست تو سن کم هم انجام میدن 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

من پسرخاله ام اینجوری بود از همون اول تولد تا یکماهگی چسب زدن کلاه سرش کردن خوب شد ولی الانو نمیدونم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

عزیزم عمل زیبایی گوش داره از سن ۷ سالگی هم انجام  میدن. باید ببریش پیش دکتر جراح زیبایی خودش بهت مشاوره میده

2706