1421
1411
دخترم ۸ سالشه و گوشاش اینجوریه و خجالت میکشه بخاطر گوشش موهاشو از پشت ببنده راه درمان تو این سن دار ...

عمل جراحی توسنین بالاترهست

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🧿 🧿 دوستان عزیز من پلی کیستیکم اگه کسی درمان کرده منوراهنمایی کنید مرسی 😘

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1401
دخترم ۸ سالشه و گوشاش اینجوریه و خجالت میکشه بخاطر گوشش موهاشو از پشت ببنده راه درمان تو این سن دار ...

عمل کوچک کردن لاله گوش و یا کشیدنشون به عقب هست تو سن کم هم انجام میدن 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

من پسرخاله ام اینجوری بود از همون اول تولد تا یکماهگی چسب زدن کلاه سرش کردن خوب شد ولی الانو نمیدونم

از تمام دشواری هایی که آدم باید با آن روبرو شود؛هیچ چیز به اندازه « انتظاااااااااااار » مجازات کننده نیست...!

عزیزم عمل زیبایی گوش داره از سن ۷ سالگی هم انجام  میدن. باید ببریش پیش دکتر جراح زیبایی خودش بهت مشاوره میده

1376

بچه من حدود۱۰ماهه بود که گوشاش افتضاح بود همه میگفتن ارثیه و راه حلی نداره ولی من دست برنداشتم و هرشب موقع خواب کلاه میکردم سرش و توشبای تابستون هم سوراخای بزرگی توکلاهش ایجادکردم و هرشب سرش میکردم تقریبا بعداز۴تا۶ ماه عالی شد وخداروشکرالان که۳سالشه گوشاش به سرش چسبیده😁

اگر میخواهی دروغ نشنوی اصراری برای شنیدن حقیقت مکن
یعنی برای دختر ۸ ساله هم جواب میده؟؟

نمیدونم عزیزم.ولی گوش غضروفه و استخوان نیست که حالتش عوض نشه 

به نظر من بیشتر طول میکشه ولی ممکنه غضروفش به مرور تغییرحالت بده

اگر میخواهی دروغ نشنوی اصراری برای شنیدن حقیقت مکن
1427