1373
1363

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من خودمم عاشقشم یه ترم دیگه بخونم تموم میشه 

خوش بحالت😢من ۲۸سالمه دارم میخونم ۱ماهه شروع کردم روزی یکساعت الآن رسوندمه روزی ۳ساعت سخته؟دولنی خوندی یا آزاد تو طرحم بهتون پول میدن؟

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
1350

من مهندس معماری هستم . . شایدازیه هفته دیگه کارموشروع کنم .

من میخواستم یه خواننده مثل مدونا .جنیفرلوپز بشم ولی خب نشد اونموقع شرایطشونداشتم که برم خارج ازایران خانواده ام وضع مالی خیلی خوبی نداشتن .ولی خب ازوقتی باشوهرم دوست شدم والان که ازدواج کردیم هرکشوری که خواستم رفتم

هرچه درجستن آنی .آنی                  Amor mio ارش         te amo ارش.                                
1376
من مهندس معماری هستم . . شایدازیه هفته دیگه کارموشروع کنم . من میخواستم یه خواننده مثل مدونا .جنیفر ...

قطعا خیلی زیبایی خیلی

مامانم حالش خیلی بهتره ممنونم که برام سوره حمد میخونید😘انشالله به آرزوهای قشنگتون برسید و عاقبت به خیر بشید خوندید بهم بگید😍
خوش بحالت😢من ۲۸سالمه دارم میخونم ۱ماهه شروع کردم روزی یکساعت الآن رسوندمه روزی ۳ساعت سخته؟دولنی خون ...

من دولتی می خوندم ولی دیگه باردار شدم و ولش کردم تا بعد از زایمانم  ادامه بدم . نه اگه اراده داشته باشی اصلا اصلا سخت نیست من باهات شوخی کردم گفتم سخته تو فقط اراده داشته باش بسه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم واسه همه چیز ... خودت مواظب فرشتم باش💛
من دولتی می خوندم ولی دیگه باردار شدم و ولش کردم تا بعد از زایمانم  ادامه بدم . نه اگه اراده دا ...

عزیزم الآن بازارکارش چطوره؟من خیلی دوسش دارم 😢به نظرت میتونم

1226
عزیزم الآن بازارکارش چطوره؟من خیلی دوسش دارم 😢به نظرت میتونم

بازارکارش که همیشه عالیه اگه دوسش داری قطعا میتونی برو دنبالش

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم واسه همه چیز ... خودت مواظب فرشتم باش💛
بازارکارش که همیشه عالیه اگه دوسش داری قطعا میتونی برو دنبالش

سنم زیاد نیست مثلا سال دیگه ۲۹ ساله قبول بشم . واینکه توی طرح هم حقوق میدن؟؟؟

1339