2703
2553
عنوان

من از همه اونايي كه باعث شدم انقدر عصبي بشن عذر ميخوام🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 34 پست
هرکسی دین خودشو بیشتر قبول داره نباید ب زور به کسی بفهمونیم ک دین ما بهتره و نباید دین کسیو مسخره کن ...

کاش همه مثل شما فکر میکردن.دیشب چندتا مذهبی افراطی همه ادیان رو زیر سوال بردن گفتن باید همه مسلمان بشن وگرنه میرن جهنم 😏😏

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
اون تاپیک ترکید اخرش؟

نميدونم تا وقت خداحافظي همه چي خوب كلي بهم درخواست دوستي دادن ولي واي كه چند ساعته بستنم ب ترور 😁

منم چند تا كامنت اول خوندم بقيرو نخونده هي پاك كردم با عرض شرمندگي🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم هر ديني براي پيروانش عزيز هستش  من بيشتر ناراحتيم اينه كه فكر ميكنم اومدم جوون هاي اينجا ...

گلم داعش و طالبان چجوری به وجود اومدن؟ حاصل افکار تیره و مسموم همین افراد ن دبگه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2720
کاش همه مثل شما فکر میکردن.دیشب چندتا مذهبی افراطی همه ادیان رو زیر سوال بردن گفتن باید همه مسلمان ب ...

واه خدا خودش میدونه باهاشون چیکار کنه ب ما چه ما چیکاره ایم 

حتا امر ب معروف هم زوری نیس فقط با یه تذکر...

همسرم دلیل من است. 💜🌱
گلم داعش و طالبان چجوری به وجود اومدن؟ حاصل افکار تیره و مسموم همین افراد ن دبگه

ميدوني يكي از ناراحتي هاشون در مورد اين بود كه گفته بودم كتاب قانون ط روبخونن عزيزم اين كتاب رو من ننوشتم منم خوندم وخيلي جالب بود 

2714
ميدوني يكي از ناراحتي هاشون در مورد اين بود كه گفته بودم كتاب قانون ط روبخونن عزيزم اين كتاب رو من ن ...

کتاب قانون طالبان؟ کجا پیدا میشه؟

اگه می فهمیدن من کتابای اشو رو خوندم که تیکه پارم میکنن😅😅 اوشو کلا خدا رو رد کرده

[QUOTE=101626695]دليل اينكه سگ رو نجس اعلام كردن چيه؟؟؟!!!!![/QUOT

من ک مسلمونم والا نمیدونم مگه میشه یه حیوون نجس باشه

ب هر حال افریده خداس  خدا در این صورت پس ب این حیوون ظلم کرده در صورتی ک خدا ظالم نیست

عزيزم هر ديني براي پيروانش عزيز هستش  من بيشتر ناراحتيم اينه كه فكر ميكنم اومدم جوون هاي اينجا ...

عزیزم ادمای کوته فکرزیادن بیخیال شمابه دل نگیرشماخیلیم مهربونی😘⚘ من پستاتودیدم تواون تاپیک

۱۴۰۰/۱۰/۱۰💍💍
طبري 😂😂😂😂😂😂

😃😃🤣🤣🤣🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙍‍♂️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706