2726

من واقعا عذر خواهي ميكنم ديشب با دوستان داشتيم صحبت ميكرديم و سوال پيش اومد در مورد دين من،

وگرنه من خدايي نكرده به هيچ عنوان قصدم تبليغ دينم نبود و قصد نداشتم جوناي شما رو گمراه كنم اي كاش زود قضاوت نميكردين و ممنون از حرفايي كه بهم ميزنين 🙏🏻

ومنم ي ايرانيم توي غربت  اين چت كردنا حالمو خوب ميكرد اگه اينجا قرار به اين باشه كه من مزاحمتي دارم مشكلي نيست بجاي توهين ي كلمه ميگفتين نباش🙏🏻😔

دینت چیه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم شما چرا عذر میخوای شما که خیلی خانم و متین به همه جواب دادین .اینجا به کسی که مسلمونه ولی زیاد مذهبی نیست حمله میکنن چه برسه به شما که یه دین دیگه داری

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
عزیزم شما چرا عذر میخوای شما که خیلی خانم و متین به همه جواب دادین .اینجا به کسی که مسلمونه ولی زیاد ...

عزيزم من مشكلي نداشتم با حرفاي ديشب ولي از صبح دارن توهين ميكنن😔

من دیدم تویه تامیکی داشتین بحث میکردین

عزیزم دین مهم نیست انسانیت مهمه

هرکی دین خودشوقبول داره ومااحترام میزاریم به خودش ودینش😉

یه ادم مسلمان میتونه نجس ترازیه کافرباشه

۱۴۰۰/۱۰/۱۰💍💍
عزيزم من مشكلي نداشتم با حرفاي ديشب ولي از صبح دارن توهين ميكنن😔

عزیزم😔😕

ناراحت نباش گلم اصلا اهمیت نده.منم به خاطر امضام خیلی توهبن ها شنیدم دیشب به منم توپیدن .اگه از اول تو تاپیک بودم بهتون می گفتم که دینتون رو فاش نکنین چون متاسفانه برخورد بدی میکنن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

هرکسی دین خودشو بیشتر قبول داره نباید ب زور به کسی بفهمونیم ک دین ما بهتره و نباید دین کسیو مسخره کنیم

همونطور ما رو دین خودمون تعصب داریم بقیه هم رو دین خودشون تعصب دارن...

یه جایی خوندم حتا حتا حتا به هندی های گاوپرست هم توهین نکنین...

همسرم دلیل من است. 💜🌱
من دیدم تویه تامیکی داشتین بحث میکردین عزیزم دین مهم نیست انسانیت مهمه هرکی دین خودشوقبول داره وما ...

عزيزم هر ديني براي پيروانش عزيز هستش 

من بيشتر ناراحتيم اينه كه فكر ميكنم اومدم جوون هاي اينجا كه خام هستن رو از راه بدر كنم 😣😔

2706