1345
1341

من واقعا عذر خواهي ميكنم ديشب با دوستان داشتيم صحبت ميكرديم و سوال پيش اومد در مورد دين من،

وگرنه من خدايي نكرده به هيچ عنوان قصدم تبليغ دينم نبود و قصد نداشتم جوناي شما رو گمراه كنم اي كاش زود قضاوت نميكردين و ممنون از حرفايي كه بهم ميزنين 🙏🏻

ومنم ي ايرانيم توي غربت  اين چت كردنا حالمو خوب ميكرد اگه اينجا قرار به اين باشه كه من مزاحمتي دارم مشكلي نيست بجاي توهين ي كلمه ميگفتين نباش🙏🏻😔

حاشا به من كه فخر كنم جز به صليب عيسي مسيح🙏🏻

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379

عزیزم شما چرا عذر میخوای شما که خیلی خانم و متین به همه جواب دادین .اینجا به کسی که مسلمونه ولی زیاد مذهبی نیست حمله میکنن چه برسه به شما که یه دین دیگه داری

یا چنان نمای که هستی یا چنان باش که می نمایی☻
عزیزم شما چرا عذر میخوای شما که خیلی خانم و متین به همه جواب دادین .اینجا به کسی که مسلمونه ولی زیاد ...

عزيزم من مشكلي نداشتم با حرفاي ديشب ولي از صبح دارن توهين ميكنن😔

1376

من دیدم تویه تامیکی داشتین بحث میکردین

عزیزم دین مهم نیست انسانیت مهمه

هرکی دین خودشوقبول داره ومااحترام میزاریم به خودش ودینش😉

یه ادم مسلمان میتونه نجس ترازیه کافرباشه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کانال کیف دخترانه وزنانه👛👜👛👜باقیمت مناسب واارسال به تهران وشهرستان                   @asadikif
عزيزم من مشكلي نداشتم با حرفاي ديشب ولي از صبح دارن توهين ميكنن😔

عزیزم😔😕

ناراحت نباش گلم اصلا اهمیت نده.منم به خاطر امضام خیلی توهبن ها شنیدم دیشب به منم توپیدن .اگه از اول تو تاپیک بودم بهتون می گفتم که دینتون رو فاش نکنین چون متاسفانه برخورد بدی میکنن

هرکسی دین خودشو بیشتر قبول داره نباید ب زور به کسی بفهمونیم ک دین ما بهتره و نباید دین کسیو مسخره کنیم

همونطور ما رو دین خودمون تعصب داریم بقیه هم رو دین خودشون تعصب دارن...

یه جایی خوندم حتا حتا حتا به هندی های گاوپرست هم توهین نکنین...

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
من دیدم تویه تامیکی داشتین بحث میکردین عزیزم دین مهم نیست انسانیت مهمه هرکی دین خودشوقبول داره وما ...

عزيزم هر ديني براي پيروانش عزيز هستش 

من بيشتر ناراحتيم اينه كه فكر ميكنم اومدم جوون هاي اينجا كه خام هستن رو از راه بدر كنم 😣😔

1226
هرکسی دین خودشو بیشتر قبول داره نباید ب زور به کسی بفهمونیم ک دین ما بهتره و نباید دین کسیو مسخره کن ...

کاش همه مثل شما فکر میکردن.دیشب چندتا مذهبی افراطی همه ادیان رو زیر سوال بردن گفتن باید همه مسلمان بشن وگرنه میرن جهنم 😏😏

اون تاپیک ترکید اخرش؟

نميدونم تا وقت خداحافظي همه چي خوب كلي بهم درخواست دوستي دادن ولي واي كه چند ساعته بستنم ب ترور 😁

منم چند تا كامنت اول خوندم بقيرو نخونده هي پاك كردم با عرض شرمندگي🙏🏻

عزيزم هر ديني براي پيروانش عزيز هستش  من بيشتر ناراحتيم اينه كه فكر ميكنم اومدم جوون هاي اينجا ...

گلم داعش و طالبان چجوری به وجود اومدن؟ حاصل افکار تیره و مسموم همین افراد ن دبگه

کاش همه مثل شما فکر میکردن.دیشب چندتا مذهبی افراطی همه ادیان رو زیر سوال بردن گفتن باید همه مسلمان ب ...

واه خدا خودش میدونه باهاشون چیکار کنه ب ما چه ما چیکاره ایم 

حتا امر ب معروف هم زوری نیس فقط با یه تذکر...

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
1339