2726
عنوان

کیا دغدغه مادرشونو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 44 پست
اگر برادر بزرگوارتون رو نتونستین متقاعدش کنین و اومد نشست تو اون خونه یا زمین و خونه فروخت و اینا با ...

نه خیلی پر روتر از این حرفان..هم خودش هم زنش..اومدن که مادرم و آس بیارن..الان ی ساله اومدن

یکی از دوستام،۴ تا بچه بودن.بعد فوت پدرش ۳ های دیگشون سهمشونو میخواستن.خونه پدری رو فروختن.گفتن واسمون مهم نیست مامانمون میخواد چیکار کنه.دوستم طفلی هر چی التماسشون کرد مامان آواره نکنین قبول نکردن.بعد مادر دوستم خودش پیشنهاد داد با سهم دوستم و خودش یه خونه بخره به اسم دوستم منتها تا مادرش زندست مادر بشینه.با بقیه بچه هاشم قطع رابطه کرده.بس که مادرشون ازار دادن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی داداشم اومده تلپ شده خونه مادرم با زن و بچه هاش و مادرم آسایش نداره..چه کاری ازمون میاد ؟؟ چه ف ...

والبته شرعا و قانونا حق داره تو اون خونه. ولی از نظر من اولویت مادرته. داداشت  هم حتما وضعش زیاد خوب نیست.

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2728
چقدر دردناک 😢😢😢😢

دوره زمونه بدی شده.تازه داداش دوستم زمانی که باباشون زنده بوده واسش خونه خریده بوده.ولی بازم می گفته من سهممو میخوام.یه دونه پسر بوده.خواهرای دوستم می گفتن وقتی داداشمون از سهمش نمی گذره ما چرا بگذریم! 

نه وضعش زیاد خوب نیست اما عقیدشم خوب نیست..نظر تنگه 

متاسفم. 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
دوره زمونه بدی شده.تازه داداش دوستم زمانی که باباشون زنده بوده واسش خونه خریده بوده.ولی بازم می گفته ...

فقط میتونم بگم خیلی بی رحمیه فکر مادرت نباشی..شوهر من میگه تو از حق زمینت بگذر بفروشش ب داداشات، حق خونه داداشت و جاش بردار واسه مادرت..کلا میگه سهمی نبر ب نفع مادرت بکش کنار

فقط میتونم بگم خیلی بی رحمیه فکر مادرت نباشی..شوهر من میگه تو از حق زمینت بگذر بفروشش ب داداشات، حق ...

به نظر من همه رو بفروشین شما هم سهمتو بگیر .مثه این دوستم اگه واستون مقدوره با سهم خودتون و مادرتون واسش خونه بخرین 

به نظر من همه رو بفروشین شما هم سهمتو بگیر .مثه این دوستم اگه واستون مقدوره با سهم خودتون و مادرتون ...

همون میخوام همین کار و کنم .. زمین و بفروشم داداشم سهم خونشو بخرم واس مامانم..ک خونه رو فروختن مامانم بتنه خونه بخره

ما دو تا بچه ایم مادرم بعد فوت پدرم سهممونو داد و واسه خودشم جدا خونه خرید.منتها مامان من وضعیتش فرق میکرد جداگانه پس انداز داشت و همچنین حقوق  باز نشستگی.ولی با این همه چون بعد سالها اومده آپارتمان نشینی واسه سخته و همچنین تنهایی افسرده شده کمی.همش میگم کاش خونه حیاط دارشو واسه ما ها از دست نمی داد  با وجودی که مادرم خودش این کارو کرده اما بازم من ناراحتم واسش. 

چقدر دلم گرفت....آخه منم یه پسر دارم....جونم به جونش بسته اس.ازش هیچ توقعی هم نخواهم داشت ولی دلم می ...

الهی بگردم دغدغه خواهرمم همینه.پسر ولش کنی میره بچسبی بهش زده میشه کلا سخته. مادرشوهر من دبیر بوده و سختگیر پسراش هم همشون به یه جای درست و درمون رسیدن اما همشون ازش فرارین. چون فکر میکنه همه شاگرداشن. وقتی باهاش همدل باشی اونم باهات همدله. مادر پسر دلش نمیاد خرج کنه اما عروس دلش میخواد خرج کنه ریشه دعواهاشون همیشه مالیه. تویی که از الان به فکری قطعا یه پسر و یه عروس همدل تا آخر عمر باهاتن.

2706