2703
2553
عنوان

کیا دغدغه مادرشونو دارن

404 بازدید | 44 پست

نمیدونم چیکار کنم مادرم هروز بیشتر تو فشاره..پدرم فوت شده..خونه پدریم مونده و داداشم اثاثشو جمع کرده برده اونجا..مادرم دوس نداره با اونا تو یک سرویس زندگی کنه .. از طرفی هم برا من جهاز گذاشته تو فشاره.. ۴تا برادر خواهریم..علنا میگه من از هیچکدومتون خیری ندیدم 😢 ی تیکه زمین داریم و ی خونه ک همه ازش سهم داریم.. مادرمم با سهم خودش نمیتونه خونه بخره چون خیلی کمه.. حالا نمیدونم چطور ب آرامش برسه مادرم.. سهم من و مامانمم باهم باز ی خونه نمیده.. کلا شرایط سخت و بدی داره مادرم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مگه می خواین خونه و زمین و بفروشین؟تا مادرتون هست دست بهش نزنین

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

من..مادرم سکته کرده بود البته الان خداروشکرخوبه ولی دوست دارم همش پیشش باشم میرم خونه خودم دلم میخواد دوباره بیام پیشش..اصلن ارامش ندارم همش تو تکاپوام.

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
2714
کسی هم از سهمش نمیگذره .. تو حرف میگذرن اما پای عمل ک میفته هیشکی کوتاه نمیاد 

واقعا ک ...... اونوقت با چه دلخوشی داریم بچه بزرگ‌میکنیم  وقتی خودمون اینیم بچه هامون چی میشن

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

بفروشین خونه و زمینو اول یه خونه کوچیک برای مادرتون بخرید سرپناه داشته باشه یه مقدار پولم تو بانک که با سودش زندگی بگذرونه بقیه شو تقسیم کنید فعلا هرکس به یه زخمی بزنه 

مادر منم سلامتی نداره ..روماتیسم داره 😢

دور ازجون مادرت ...فوت بشه باز هرکی ب سهمش میرسه بشین باهاشون حرف بزن بگو فک کنید بابام زندس چندسال دیگ این سهمو بهمون میده

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
اگ بقیه پول دارین از سهم خودتون بگذرین لطفا...

نه همشون ی جور نیاز دارن بهش.. من فقط توشون میخوام بگذرم چون شوهرم خوبه خداروشکر ،وضع مالیمون متوسطه اما شوهرم میگه بخاطر مادرت بگذر

نه همشون ی جور نیاز دارن بهش.. من فقط توشون میخوام بگذرم چون شوهرم خوبه خداروشکر ،وضع مالیمون متوسطه ...

پدرتون بیمه نبودن؟؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706