1345
1341
عنوان

کیا دغدغه مادرشونو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 44 پست
نه همشون ی جور نیاز دارن بهش.. من فقط توشون میخوام بگذرم چون شوهرم خوبه خداروشکر ،وضع مالیمون متوسطه ...

چ شوهر خوبی

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
خیلی کار خوبی کردین آفرین .. واس ما همینطوری مونده نمیدونیم چیکار کنیم 

به خاطر مادرمون و اسایشش این کارو کردیم.هر چند همیشه دغدغه اش رو دارم مخصوصا که دورم ازشون

خدایا شکرت...

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

من هم پدر شوهرم فوت کرد با اینکه هم با شدیدا به پول احتیاج داشتیم هم خواهر شوهرم مستاجره و بی خونه اما رفتن همرو زدن به نام مادر شوهرم که ارامش داشته باشه 

و حتی یه ریال هم  دست کسی رو نگرفت ‌ تا زمانی که مادرتون زنده هست درست نیست به فروش خونه فکر کنید 

اکثر خونه هایی که توش پسر هست آخرش همین میشه. دختر همیشه تا آخرش میمونه. پسر میزنه تو کاسه کوز همه. ...

چقدر دلم گرفت....آخه منم یه پسر دارم....جونم به جونش بسته اس.ازش هیچ توقعی هم نخواهم داشت ولی دلم میخواد حرمتم حفظ کنه لااقل

تیکر کاهش وزنمه.وزن اولیه ۷۸وزن فعلی ۷۲وزن هدف ۶۲
1350
به خاطر مادرمون و اسایشش این کارو کردیم.هر چند همیشه دغدغه اش رو دارم مخصوصا که دورم ازشون

وااقعا آفرین ب شما ..مرحبا ..خدا خیرتون بده با این بچه ها..ما اصلا انگار با هم نمیتونیم متحد شیم ..اونیکی داداشم نمیذاره همچین کاری کنیم 

آره تازه افتادیم دنبال حقوق درستش کردیم..بیشتر این آتیشا رو داداش بزرگم میسوزونه..اصلا اون بود ک اوم ...

اگر برادر بزرگوارتون رو نتونستین متقاعدش کنین و اومد نشست تو اون خونه یا زمین و خونه فروخت و اینا با سهمیه خودت و مادرت و هرکسی که رضایت بده یه خونه پیش خرید کنین. از حقوق پدرت قسطشو بدین تا یه سرپناه مستقل مادرت داشته باشن. البته اینم بگم یکسال که داداشت با مادرت زندگی کرد جل و پلاسو جمع میکنه جدا میشه یا با داراییها یه خونه برا مادرت میگیره چون الان جوگیرن بعد میبین آبشون تو ی جوب نمیره کاسه صبرا لبریز میشه.

وااقعا آفرین ب شما ..مرحبا ..خدا خیرتون بده با این بچه ها..ما اصلا انگار با هم نمیتونیم متحد شیم ..ا ...

درست میشه ان شاالله.ما هم داماد بزرگمون خیلی بامبول درآورد

خدایا شکرت...
من هم پدر شوهرم فوت کرد با اینکه هم با شدیدا به پول احتیاج داشتیم هم خواهر شوهرم مستاجره و بی خونه ا ...

وقتی داداشم اومده تلپ شده خونه مادرم با زن و بچه هاش و مادرم آسایش نداره..چه کاری ازمون میاد ؟؟ چه فکری کنیم..داداشم ک سهمشو نمیزنه ب اسم مادرم.. خیلی بی معرفت تر از این حرفاس

1376
اگر برادر بزرگوارتون رو نتونستین متقاعدش کنین و اومد نشست تو اون خونه یا زمین و خونه فروخت و اینا با ...

نه خیلی پر روتر از این حرفان..هم خودش هم زنش..اومدن که مادرم و آس بیارن..الان ی ساله اومدن

یکی از دوستام،۴ تا بچه بودن.بعد فوت پدرش ۳ های دیگشون سهمشونو میخواستن.خونه پدری رو فروختن.گفتن واسمون مهم نیست مامانمون میخواد چیکار کنه.دوستم طفلی هر چی التماسشون کرد مامان آواره نکنین قبول نکردن.بعد مادر دوستم خودش پیشنهاد داد با سهم دوستم و خودش یه خونه بخره به اسم دوستم منتها تا مادرش زندست مادر بشینه.با بقیه بچه هاشم قطع رابطه کرده.بس که مادرشون ازار دادن   

وقتی داداشم اومده تلپ شده خونه مادرم با زن و بچه هاش و مادرم آسایش نداره..چه کاری ازمون میاد ؟؟ چه ف ...

والبته شرعا و قانونا حق داره تو اون خونه. ولی از نظر من اولویت مادرته. داداشت  هم حتما وضعش زیاد خوب نیست.

1226
چقدر دردناک 😢😢😢😢

دوره زمونه بدی شده.تازه داداش دوستم زمانی که باباشون زنده بوده واسش خونه خریده بوده.ولی بازم می گفته من سهممو میخوام.یه دونه پسر بوده.خواهرای دوستم می گفتن وقتی داداشمون از سهمش نمی گذره ما چرا بگذریم! 

دوره زمونه بدی شده.تازه داداش دوستم زمانی که باباشون زنده بوده واسش خونه خریده بوده.ولی بازم می گفته ...

فقط میتونم بگم خیلی بی رحمیه فکر مادرت نباشی..شوهر من میگه تو از حق زمینت بگذر بفروشش ب داداشات، حق خونه داداشت و جاش بردار واسه مادرت..کلا میگه سهمی نبر ب نفع مادرت بکش کنار

فقط میتونم بگم خیلی بی رحمیه فکر مادرت نباشی..شوهر من میگه تو از حق زمینت بگذر بفروشش ب داداشات، حق ...

به نظر من همه رو بفروشین شما هم سهمتو بگیر .مثه این دوستم اگه واستون مقدوره با سهم خودتون و مادرتون واسش خونه بخرین 

به نظر من همه رو بفروشین شما هم سهمتو بگیر .مثه این دوستم اگه واستون مقدوره با سهم خودتون و مادرتون ...

همون میخوام همین کار و کنم .. زمین و بفروشم داداشم سهم خونشو بخرم واس مامانم..ک خونه رو فروختن مامانم بتنه خونه بخره

1339