1373
1341
عنوان

کیا دغدغه مادرشونو دارن

363 بازدید | 44 پست

نمیدونم چیکار کنم مادرم هروز بیشتر تو فشاره..پدرم فوت شده..خونه پدریم مونده و داداشم اثاثشو جمع کرده برده اونجا..مادرم دوس نداره با اونا تو یک سرویس زندگی کنه .. از طرفی هم برا من جهاز گذاشته تو فشاره.. ۴تا برادر خواهریم..علنا میگه من از هیچکدومتون خیری ندیدم 😢 ی تیکه زمین داریم و ی خونه ک همه ازش سهم داریم.. مادرمم با سهم خودش نمیتونه خونه بخره چون خیلی کمه.. حالا نمیدونم چطور ب آرامش برسه مادرم.. سهم من و مامانمم باهم باز ی خونه نمیده.. کلا شرایط سخت و بدی داره مادرم 😢

من دغدغه ی سلامتیشو دارم و اینکه من ازش دورم کارای خونه خسته اش نکنه 😕از نظر مالی خوبن 

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

مگه می خواین خونه و زمین و بفروشین؟تا مادرتون هست دست بهش نزنین

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
1350

من..مادرم سکته کرده بود البته الان خداروشکرخوبه ولی دوست دارم همش پیشش باشم میرم خونه خودم دلم میخواد دوباره بیام پیشش..اصلن ارامش ندارم همش تو تکاپوام.

بسم الله الرحمن الرحیم..امید دارم که خدا به زودی زود منوهم جزوه بنده های مورد رحمتش قرارمیده.‌.خدایا بابت هدیه ای که میخوای به منوهمسرم عطا کنی پیشاپیش ازت ممنونم...ازت ممنونم که واژه خانواده رو برای منوهمسرم قشنگترمعنامیکنی..وقول میدم که امانتدارخوبی باشم..
کسی هم از سهمش نمیگذره .. تو حرف میگذرن اما پای عمل ک میفته هیشکی کوتاه نمیاد 

واقعا ک ...... اونوقت با چه دلخوشی داریم بچه بزرگ‌میکنیم  وقتی خودمون اینیم بچه هامون چی میشن

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

بفروشین خونه و زمینو اول یه خونه کوچیک برای مادرتون بخرید سرپناه داشته باشه یه مقدار پولم تو بانک که با سودش زندگی بگذرونه بقیه شو تقسیم کنید فعلا هرکس به یه زخمی بزنه 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
مادر منم سلامتی نداره ..روماتیسم داره 😢

دور ازجون مادرت ...فوت بشه باز هرکی ب سهمش میرسه بشین باهاشون حرف بزن بگو فک کنید بابام زندس چندسال دیگ این سهمو بهمون میده

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
اگ بقیه پول دارین از سهم خودتون بگذرین لطفا...

نه همشون ی جور نیاز دارن بهش.. من فقط توشون میخوام بگذرم چون شوهرم خوبه خداروشکر ،وضع مالیمون متوسطه اما شوهرم میگه بخاطر مادرت بگذر

نه همشون ی جور نیاز دارن بهش.. من فقط توشون میخوام بگذرم چون شوهرم خوبه خداروشکر ،وضع مالیمون متوسطه ...

پدرتون بیمه نبودن؟؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
1288

عزیزم منم پدرم فوت کرده فقط یه خونه کلنگی داشت.برا اینکه مادرم اذیت نشه ما پنج تا خواهر رفتیم رضایت دادیم تا سهم ما هم برسه به تنها برادرم تا بتونه از مامانم نگهداری کنه.

حالا داداشم خونه رو کوبید و دو واحد ساخت.طبقه پایین مامانم میشینه طبقه بالا داداشم اینا.

خدایا شکرت...
اکثر خونه هایی که توش پسر هست آخرش همین میشه. دختر همیشه تا آخرش میمونه. پسر میزنه تو کاسه کوز همه. ...

آره تازه افتادیم دنبال حقوق درستش کردیم..بیشتر این آتیشا رو داداش بزرگم میسوزونه..اصلا اون بود ک اومد پیش مامانم اختیار زندگی رو از دستش گرفت

باز شما خونه و زمین و برادر که کمی حامی باشه داری

من چی بگم 

مامانم با دوتا دختر مجرد ،،،بدون پول پیش،،کلی بدهی،،شغل کم درامد ،داره زندگی میکنه

شوهر. منم وضع مالیش خیلی خوب نیست که کمکش کنه😭😭😭

گاهی کرایه ماشین نداره بره سرکار

منم ده تومن ده تومن کمکش میکنم ندارم

قاصد روزهای ابری،،،،،داروگ،،،کی میرسد باران؟؟؟؟
عزیزم منم پدرم فوت کرده فقط یه خونه کلنگی داشت.برا اینکه مادرم اذیت نشه ما پنج تا خواهر رفتیم رضایت ...

خیلی کار خوبی کردین آفرین .. واس ما همینطوری مونده نمیدونیم چیکار کنیم 

1339