1373
1363
عنوان

شماباشیدباچنین آدمی بیرون میرید؟

279 بازدید | 26 پست

یه دوستی داریم زنش خیلی برای شوهرم خودشیرینی میکنه وهرموقع ک بااونامیریم بیرون شوهرم اخلاقش بامن عوض میشه وشروع میکنه ب مقایسه کردن من بازن اون ..حتی لباسامونم باهم مقایسه میکنه وزورش میاد بامن حرف بزنه.هرموقع بااونامیریم بیرون میاییم دعوامون میشه حتی یبارم سراونامنوکتک زد...نمیدونم چرااینطوری میشه ...حالاچندماه ازآخرین دیدارمون بااوناگذشته بازم اوناوشوهرم میگن بریم بیرون باهم ..اصلادوست ندارم 

اصلا نرو به نظرم

هی دنیای لعنتی گوش کن ببین چی میگم خیلی وقتا خواستی منو به زانو در بیاری بعضی وقتها موفق شدی بعضی وقتها هم نه ولی بدون برام مهم نیستی هر کار مسخره ای که میخوای بکن ولی اینو بدون برام مهم نیستی و میدونم به چشم برهم زدنی از دستت راحت میشم ....

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
1376

اصلا از دوست خوانوادگی خوشم نمیاد هرکسی دیدم باهم به مشکل خوردن و زندگیشون خراب شد به نظرم کلا باهاشون کات کن

تو این دنیا همین که عاشقت باشم تصور میکنم دنیا تو دستامه❤

عزیزم به نظرم تو اصلن با اون شوهرت بیرون نرو..

بسم الله الرحمن الرحیم..امید دارم که خدا به زودی زود منوهم جزوه بنده های مورد رحمتش قرارمیده.‌.خدایا بابت هدیه ای که میخوای به منوهمسرم عطا کنی پیشاپیش ازت ممنونم...ازت ممنونم که واژه خانواده رو برای منوهمسرم قشنگترمعنامیکنی..وقول میدم که امانتدارخوبی باشم..
1288
1339