2726
عنوان

چرا هزینه لیزر پوست اینقدر زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2705 بازدید | 180 پست
همه جاي دنيا زيبايي هزينش بالاست 

زیبایی اره ولی من در جواب دوستمون گفتم. اخه بعضی خدمات پزشکی که هیچ ربطی به زیبایی نداره رو هم جزئ زیبایی حساب میکنن و بیمه شاملش نمیشه.

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
واقعا؟؟؟؟ ده جلسه رفتی جواب نداد، خیلی پر مویی از نظر هرمونی و اینان بررسی شدی،، وای من تنها امیدم ل ...

بحث پر مویی هم نیس‌‌.بعضیام اولش نتیجه میگیرن دوباره بعد یه مدت موهاشون برمیگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث پر مویی هم نیس‌‌.بعضیام اولش نتیجه میگیرن دوباره بعد یه مدت موهاشون برمیگرده

منم واسه صورتم رفتم بعد دویال همس برگشت، گفتن دستگاهه خوب نبو ده 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2728
زیبایی اره ولی من در جواب دوستمون گفتم. اخه بعضی خدمات پزشکی که هیچ ربطی به زیبایی نداره رو هم جزئ ز ...

حتی به درمان بیماری های معمولی مثل سرماخوردگی هم کشیده شده

بله

عزیزم دستگاهشون چی بود، من دوسال پیش 8 جلسه لیزر رفتم الان همش برگشته فقط یکسال خوب بود 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
آره والا اینجوری جدا از هزینش، عمر آدم تلف میشه‌.نمیشه هر دفعه یه جا بریم تست کنیم که

اره تازه هزینشم به سختی جور کردم 

عزیزم دستگاهشون چی بود، من دوسال پیش 8 جلسه لیزر رفتم الان همش برگشته فقط یکسال خوب بود 

الکساندرایت کوندلا باید بعدش بری ش ارژ مثلا ۶ ماه یه بار بعد یه سال یه بار دیگه بستگی به بدنت داره 

زیبایی اره ولی من در جواب دوستمون گفتم. اخه بعضی خدمات پزشکی که هیچ ربطی به زیبایی نداره رو هم جزئ ز ...

بله شركت هاي بيمه كاري نميكنن كه ضرر كنن، مثلا فك عقب يا جلو ناهنجاريه و روي خرف زدن و خوردن و نفس كشيدن تاثير منفي ميذاره واي زيبايي حساب ميشه، فقط اكه كسي تصادف كنه و فكش بشكنه درماني ميشه

الکساندرایت کوندلا باید بعدش بری ش ارژ مثلا ۶ ماه یه بار بعد یه سال یه بار دیگه بستگی به بدنت داره&n ...

اره بعد هشت جلسه دیگه نرفتم دستگاه من ای پی ال بود اگه اشتباه نکنم،، معذرت میخام انقدر سوال میپرسم جلسه ای چقدر هزینه میدین تا اخر هزینه ثابته کم نمیشه؟ 

2706