2703
2553
عنوان

چرا هزینه لیزر پوست اینقدر زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 180 پست
اگه واس جای سوراخش میری نرو من دختر خالم رفت همون موقع ی کم پوستش خوب بود بعد ی سال دوباره مثه قبل ش ...

آره میگن برمیگرده.نه فقط این حتی موهای زائد‌.لک ها هم که نهایت اثرش اینه که یخورده کمرنگ ترش کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب خوشگلی هزینه داره😊 من همه موهام لیزر کردم نتیجه اش هم خوب بود راضیم

جذای از هزینه، خیلیا نتیجه هم نمیگیرن یا کم نتیجه میگیرن.یا مثلا بعد یه مدت دوباره برمیگرده یا پوستو داغون میکنه بدتر

2456
جذای از هزینه، خیلیا نتیجه هم نمیگیرن یا کم نتیجه میگیرن.یا مثلا بعد یه مدت دوباره برمیگرده یا پوستو ...

اونا پیش متخصص پوست نمیرن الان دکترهای عمومی حتی ارایشگرها رفتن دستگاه خریدن و چون یه کم هزینه ها رو کمتر میگیرن مردم خودشون میندازن زیر دستشون 

برای موهای بدنم دیگه

واقعا؟؟؟؟ ده جلسه رفتی جواب نداد، خیلی پر مویی از نظر هرمونی و اینان بررسی شدی،، وای من تنها امیدم لیزر بود دستگاهت چی بود 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2714
خوب خوشگلی هزینه داره😊 من همه موهام لیزر کردم نتیجه اش هم خوب بود راضیم

کل بدن؟ 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
تو ایران زیبایی جرمه برا همین هر خدمت زیبایی حتی دندانپزشکی هم قیمت خون آدمهاست😏

آخه پشم دست و پا و بیکینی مگه جزو زیبایی تو خیابون و.. حساب میشه...

فقط میخای یچی بگیا

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706