1373
1363
عنوان

چرا هزینه لیزر پوست اینقدر زیاده؟

1604 بازدید | 180 پست

من نمیدونم چرا واسه یه دوره کامل لیزر اینقدر پول میگیرن؟ هر جلسه اینقدر پول میگیرن حالا تا آخرین جلسه پوست بیمارو میکنن.پول دستگاشونو از هر مشتری در میارن  

چند مگه؟؟

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چند مگه؟؟

مثلا لیزر موی صورت ۲۵۰ هر جلسشه.بعد دکتره میگه تا جلسه دهم باید بیای بعد‌ چن ماه یا یه سال باز بیای انجام بدی

تازه خیلیا یا کم نتیجه میگیرن یا بدترم میشه

من برای جوش و جای جوش میخواستم.هم صورت هم بازو هم کمر و هم زیر کمر

خب این خدا تومن پولش میشه

1387
مثلا لیزر موی صورت ۲۵۰ هر جلسشه.بعد دکتره میگه تا جلسه دهم باید بیای بعد‌ چن ماه یا یه سال باز بیای ...

اوووو چ زیاد میگیرن همه جا اینقد گرون نیس

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1376

من خالم صورتشو لیزر کرد جلسه ای ۸۰تومن 

یکبار رفته اردیبهشت ماه هنوز موهاش درنیومده😐

بانو جان اگه ورزش ميكنيد. اگه شب بيدار ميمونيد و درس ميخونيد اگه كار ميكنيد اگه از خانوادتون حمايت ميكنيد. اگه تلاش ميكنيد درست رفتار كنيد. اگه  تلاش ميكنيد مشكلي رو حل كنيد. و اگه......                                                        و كسي تا حالا ازتون تشكر نكرده،من ازتون تشكر ميكنم كه دنيا رو به جاي بهتري تبديل ميكنيد💜                     (من نظراتمو با گشاده رویی مینویسم اینکه شما روزی بدی داشتین یا اعصاب ندارین دلیل نمیشه با وقاحت تمام و تندخویی ریپلای کنید و بعد خوشحال باشین که اخیش تونستم یکیو بکوبونم تودیوار!!!کاری که تو دنیای واقعی جرئتشو ندارین😉)
مثلا لیزر موی صورت ۲۵۰ هر جلسشه.بعد دکتره میگه تا جلسه دهم باید بیای بعد‌ چن ماه یا یه سال باز بیای ...

اگه واس جای سوراخش میری نرو من دختر خالم رفت همون موقع ی کم پوستش خوب بود بعد ی سال دوباره مثه قبل شد

شما برأي جوش و جاي جوش بايد آر إف كني نه ليزر 

❤️شروع رژيم ٩٨/٦/٥وزن ٩٠ وزن هدف ٧٠😍من ميتونم ب هيكل دلخواهم برسم😍
1226
من ده جلسه رفتم نتیجه نداد خیلی این همه هزینه کردم😭

تقریبا بیشتر دوستای منم نتیجه نگرفتن

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
1339