2737
2734
دلم میخواد از ریشه بزنم انقد نرم کننده دوفاز کریستال مو استفاده کردم خسته شدم

وقتی ازحمام میای. یه ماسک بعد حمام بزن نرم کنه خیس شونه کته اروم ها نکنیموهاتو با یه کش یاکلیپس موهاو سفت ببند جلوی موهاتو با شونه شوته کن صاف بشه بزار همونجوری خشک بشه جلوی موهات در حد اتو کردن صاف میشه من وقتی میخوام جلو موهام صاف باشه اینجوری صاف میکنم. سشوار نوهامو سوزوند 

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیونه ای اگه کوتاه کنی چون مث یال شیر میشه اینو از یه مو فرفری اصیل بشنو😎

ماسک مو داخل حمام بزن بیرون ک اومدی موقعی ک خیسه شونه کن بعد با اتو موهاتو خشک کن نه کاملا

اینطوری نه موهات میسوزه نه فره

2731
خب فقط ریشه گیری میکنن دیگه موهای دختر عموی منم فرررر بود یعنی یه چیز میگم ی چیز میشنوی جنس موهاش ...

میگن از مواد سرطانزا استفاده شده ک برای پوست سر حتی یبارشم خطرناکه

منم موهام فر هست کوتاه کردم یک ماه میشه از روغن آرگان استفاده میکنم بهتر شدن موهام فریش کمتر شده راحت شانه میشه

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
2738
ببین موهای منو فقط با کش بستم بعد حمام جلوش صافه پاینشم یا باز میزارم زیر روسری یا با کلیپس جمع میکن ...

واسه منم دقیقا همینجوریه تو حموم نرم کننده میزنم و شونه میکنم بعدش دیگه ن سشوار نه شونه چون پف می‌کنه و وز میشه😅

آنچه دل خواست نه آن می شودهرچه خدا خواست همان میشود
عزیزم موی منم فره من اینکارو میکنم جواب میده یه بار شامپو میزنم فقط بعدشم از حموم اومدم همونجور که م ...

منم همین کارارو میکنم دیگه میگم خسته شدم از شسوار دوستم موهاش صافه اصلا شسوار نمیکشه 

عزیزم پسرونه نزن که اعصابتو خورد میکنه. بگو برات تا حدی کوتاه کنه که قابل بسته شدن باشه و یه دست بزن ...

دقیقا منم ی دختر کوچلو با موهای فردارم همینکارا واسش میکنم.بیرون ک میریم همه نگاش میکنن 

از موهام خجالت میکشم بخاطر همین همیشه شسوار میکنم صافشه

اشتباه میکنی موهاتو دوستذاشته باش بهش برس شامپو های خوب بزن موهات براق بشه بباف ،روغن درمانی کن بهش برسی موی فرخیلیناز میشه من وقتی موهامو موس میزنم میرم بیرون حتما یکی میپرسه خانوم موهاتو چطوری فرکردی?خانوم موهای خودته ?خانوم موهات چقد قشنگه?حالامنم موهام دکلرهشده اس ،یه مدتم همشش اتو و سشوار کشدم تقریبا نابود بود ولی تصصمیم گرفتم خودمو همونجور که هستم دوستداشتع باشم

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2706