2703
2553

بالاشم فره

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگه زیاد نه که خیلی هم خوشگل میشه

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

مو فرفری نیستم ولی موهای خواهرم فرِ

آره بنظر منم خوب نمیشه چون صاف نمیفته ک 

بدجور پوش و شلخته میشه اگه کوتاه کوتاه بشه🤐

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.

خب بزار فربمونه. توحمام شونه کن وقتی نرم کنندهدزدی. بیرون شونه نکن بزار فر بشه من قبلا خیلی سشوار میکشیدم دیدم موهام داغون میشه مگه همنجوری چشه ?

برسه روزی که منم تیکر بزنم

عزیزم منم موهام فرفریه 

اگه کوتاه کنم بدتر میشه فرش🤕

وقتی خیسه شونش نکن بزار خشک بشه بعد اینجوری بیشتر ب هم میپیچه

خلاصه این ک کوتاه نکن ک پشیمون میشی

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2714

حالاموهای من لخت ولی جنسش اصلا خوب نیست یه باد میوزه گره میخورن بهم😂

موهای فر کوتاه که کنی یا باید مدام سشووار بشه یا ژل و روغن بزنی وگرنه خیلی بد میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
حالاموهای من لخت ولی جنسش اصلا خوب نیست یه باد میوزه گره میخورن بهم😂

دقیقا

یهو مث دم شیر میشه😂

بیشتر بخاطر اینکه خیلی بلنده زود گره میخوره🙄

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.

عزیزم پسرونه نزن که اعصابتو خورد میکنه. بگو برات تا حدی کوتاه کنه که قابل بسته شدن باشه و یه دست بزنه.

منم موهام فره ولی خیلی دوستشون دارم و اصلا سشوار نمیزنم. ببین بعد از حموم، وقتی هنوز خیسه، کرم موی پن تن طلایی بزن بذار خشک بشه، اصلا هم شونه نزن. خیییلی خوشگل میشه. روغن آرگان هم امتحان کردم، ولی اون کرم مو خیلی بهتره. ۴۰ تومنه، مقدارش هم خوبه. 

هر وقتم میخوای بری بیرون روی موهات آب اسپری کن، بعد با دستمال کاغذی نم موهاتو بگیر. انقدر خوشگل میشه که نگو. 

دقیقا یهو مث دم شیر میشه😂 بیشتر بخاطر اینکه خیلی بلنده زود گره میخوره🙄

آره😂😂😂حالا جلوش رو که یه طرفه میزنم اونم گره میخوره خیلی هم نازکه😁

2706