1373
1363
عنوان

مو فرفریا بیاین کمک

333 بازدید | 55 پست

خسته شدم از موهام اگه بعد حموم سشوار نزنم قابل شونه نیس میخوام پسرونه کوتاه کوتاه کنم ولی حس میکنم خوب نشه اره؟کمکم کنین

خوشبخترینم وقتی قلبی به پاکی قلبت برای من میتپد

بالاشم فره

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞   دیگه هیچی از هیچ کس بعید نیست حتی بهترین کسی که تو ذهنت بر خودت ساختی یه کاری میکنه که از زندگی نا امید بشی از تمام آدما بدت بیاد باید هوشیار باشیم آدم های کثیف زیادن خیلی زیاد😢

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

اگه زیاد نه که خیلی هم خوشگل میشه

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞   دیگه هیچی از هیچ کس بعید نیست حتی بهترین کسی که تو ذهنت بر خودت ساختی یه کاری میکنه که از زندگی نا امید بشی از تمام آدما بدت بیاد باید هوشیار باشیم آدم های کثیف زیادن خیلی زیاد😢
1350

مو فرفری نیستم ولی موهای خواهرم فرِ

آره بنظر منم خوب نمیشه چون صاف نمیفته ک 

بدجور پوش و شلخته میشه اگه کوتاه کوتاه بشه🤐

دوستان لطفا برای موفقیتم درکنکور یک صلوات بفرستین...😥❤

خب بزار فربمونه. توحمام شونه کن وقتی نرم کنندهدزدی. بیرون شونه نکن بزار فر بشه من قبلا خیلی سشوار میکشیدم دیدم موهام داغون میشه مگه همنجوری چشه ?

کاربرقدیمی ام کاربری دوممه

عزیزم منم موهام فرفریه 

اگه کوتاه کنم بدتر میشه فرش🤕

وقتی خیسه شونش نکن بزار خشک بشه بعد اینجوری بیشتر ب هم میپیچه

خلاصه این ک کوتاه نکن ک پشیمون میشی

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله تا اتمام تیکرم حاجت روا میشم😍تیکربارداری نیست!

حالاموهای من لخت ولی جنسش اصلا خوب نیست یه باد میوزه گره میخورن بهم😂

1376
حالاموهای من لخت ولی جنسش اصلا خوب نیست یه باد میوزه گره میخورن بهم😂

دقیقا

یهو مث دم شیر میشه😂

بیشتر بخاطر اینکه خیلی بلنده زود گره میخوره🙄

عزیزم پسرونه نزن که اعصابتو خورد میکنه. بگو برات تا حدی کوتاه کنه که قابل بسته شدن باشه و یه دست بزنه.

منم موهام فره ولی خیلی دوستشون دارم و اصلا سشوار نمیزنم. ببین بعد از حموم، وقتی هنوز خیسه، کرم موی پن تن طلایی بزن بذار خشک بشه، اصلا هم شونه نزن. خیییلی خوشگل میشه. روغن آرگان هم امتحان کردم، ولی اون کرم مو خیلی بهتره. ۴۰ تومنه، مقدارش هم خوبه. 

هر وقتم میخوای بری بیرون روی موهات آب اسپری کن، بعد با دستمال کاغذی نم موهاتو بگیر. انقدر خوشگل میشه که نگو. 

خب بزار فربمونه. توحمام شونه کن وقتی نرم کنندهدزدی. بیرون شونه نکن بزار فر بشه من قبلا خیلی سشوار می ...

آخه شسوار نکنم فر میمونه نمیتونم روسری سرم کنم

خوشبخترینم وقتی قلبی به پاکی قلبت برای من میتپد
دقیقا یهو مث دم شیر میشه😂 بیشتر بخاطر اینکه خیلی بلنده زود گره میخوره🙄

آره😂😂😂حالا جلوش رو که یه طرفه میزنم اونم گره میخوره خیلی هم نازکه😁

1226
اره 😓

خب عزیزم اگه خیلی اذیتت میکنه در حدی که بسته بشه کوتاه کن

موهای خواهر منم مامانم در حدی که بتونه دم اسبی ببنده کوتاه میکنه

اینم از بدبختی های ما😂😁

😂😂مثلا لخته 

اون لختیش بخوره تو سرش

1364