2737
2734
عنوان

کدوم کشورهای خارجی سفر داشتید؟

2765 بازدید | 23 پست

بگید کدوم کشورهای خارجی رفتید و فرهنگ کدومشون بیشتر به دلتون نشسته؟ چه رفتاری توی مردمشون دیدید که جذبشون شدید؟

من خودم دوست دارم کل روسیه و هندوستان رو زیرپا بزارم .

( لطفا آروزها و خواب دیشبتون رو وارد تاپیک نکنید  )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مالزی سنگاپور ترکیه امارات گرجستان

ایشاله سال ۹۹ تور اروپا میریم

گرجستان خیلی باحال بود. مردم بیخیال و اهل دل زیاد داشت😅زندگیشون مشروب و دیسکو و شادی بود. پولم نداشتن اصلا

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی

من کانادا رفتم یه مدت کوتاهی اونجا پیش خواهرم بودم چیزی که خیلی برام عجیب بود این بود که ایرانی های مقیم اونجا از ایرانی های دیگه فراز میکردن اصلا علاقه ای نداشتن بگن ما ایرانی هستیم 

2738

وان ترکیه چون اونجا کورد زبان و فارس زیاده  عراق و چون کلابهاب کوردی و خونوادگی و فارسی داره دوسش دارم 

دبی راستش من برخوردی نداشتم و چون زبانشونو نمیفهمم نمیدونم چی بگم ولی زن های اصل عرب و عمارات و زن  شیخ های ثروتمند اصلا توی بازارها و بیرون دیده نمیشن و مناطق خاص و ویژه خودشونو دارن که هرکسی نمیتونه بره 

عراقم هر کسی به شکلی ظاهر میشه مثلا سه نفر کنار هم یکیشون تاپ و شلوارک تنشه یکیشون بلوز شلوار و بعدی محجبه برام عجیبه سه نفر از یک خانواده با سه شخصیت متفاوت 

تایلند شهر قشنگیه ولی نزارید شوهراتون برن تنهایی خخ جالب ترین جای تایلند خیابانی هست که زنها رو توی ویترینا مثل مانکن برای اجازه و فروش گذاشتن و جزیره ی  زیبایی داره 

من خيلي جاها رفتم و زندگي كردم، هند به نظرم يكي از بهترين سفرام بوده مردم جالب با عقايد و رسم و رسوماي منحصر به فرد خودشون، براي زندگي اول از همه دبي رو دوست دارم فرهنگ خاصي ندارن فقط به خاطر اينكه عاشق اب و هواي گرم هستم و به ايران نزديكه و امكاناتشم عاليه، به خودم باشه ايرانم ميرم كيش زندگي ميكنم، اروپا هم هلندو بيشتر از همه دوست داشتم نسبت به جاهاي ديگه مردم خونگرم تري داره 

2706