2726
عنوان

تاول روی پای کودک

8754 بازدید | 17 پست

بچه ها چند روزیه اینا روی پای پسرم زده...یدونه هم کف پاشه..اوایل فکر کردم گزیدگیه ولی الان شبیه تاول شده...کسی تجربه مشابهی داره؟ هفته ی دیگه وقت دکتر داره...

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شبیه آبله مرغونه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
توی دهنش هیچی نیست؟ ممکنه ویروس دست و پا و دهان باشه که چیز خاصی نیست و باید دوره ش بگذره.

نه تو دهنش نزده

واقعا؟😨 کلا سه تا دونه ست اخه

چندروزه؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اوف قربون پاهای کوچولوش. به احتمال زیاد ویروسه نگران نباش.

ممنون گلم...پیش متخصص اطفال ببرم یا پوست؟

سه چهار روز

اگه بیشتر شد ببر دکتر.

پسرمن یک ماه پیش ویروس گرفته بود اولش تب کرد بعدش کف دست و پا و باسنش و تو دهنش جوشهای این شکلی زد ولی ریز بود.یک هفته بعدش خوب شد.دکترنبردم.

2706