2733
2734
عنوان

بی پولی

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 41 پست

اگه زن و شوهر هستی چرا از هم جدا هستید؟

اگه درامدش خوبه پس چرا قرض دار هستید!! خب یکم دیرتر میدن پول پوله دیگه فرق نداره!!

مدیریت خیلی مهمه !

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دارم نمیتونم تاپیک بزنم گفتی ارایشگاه یادم اومد  موی مشکی با کلاس ترو از نظر م ...

هر چیزی که دلت میخاد قشنگه...چون اعتماد به نفس میده بهت...و اعتماد به نفس  زیبات میکنه

کاربری اولم برا سال ۸۷ بود ترکید.کاربری دومم ایراد داره پسش نمیدن.
یه سوال دارم نمیتونم تاپیک بزنم گفتی ارایشگاه یادم اومد  موی مشکی با کلاس ترو از نظر م ...

همسر شما چه رنگی دوست داره؟ 

رنگ روشن بهت میاد؟ 

موهات سالم هست برای دکلره؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

اووووه چه اسم طولانی داری ..!

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
2738
خب تو این اوضاع خودتون بچه خواستین؟ بعد زایمانت چی اونموقع هم خرجتون با پدرتونه؟  مگه نمیگی ح ...

حقوقش خوبه ولی نمیدن من دوسه ماهی هست اینجام معلومم نیست کی بدن

تیکر تولد یکسالگی دخترم
همسر شما چه رنگی دوست داره؟  رنگ روشن بهت میاد؟  موهات سالم هست برای دکلره؟

هردوشو دوس داره هر دوشم بهم میاد مشکی کم سن ترم میکنه ولی بلوند جذابتر

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠

وقتی دادن مدیریت کنید که برای چند ماهتون بره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
هردوشو دوس داره هر دوشم بهم میاد مشکی کم سن ترم میکنه ولی بلوند جذابتر

پس بلوند کن

به جاش یهو جمع میشه میدن مثلا سه ماهش میشه 18 م اونجوری که بهتره 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2706