1345
1363
عنوان

بی پولی

461 بازدید | 41 پست

چیکارکنیم ازبی پولی شوهرم حقوقش خوبه ولی بموقع نمیدن الان شیش تومن قرض داریم ماهی ۴۵۰قسط میدیم خودمم خونه پدرمم خرجم پا اوناست دلم میخوادی مسافرت برم یا حداقل پول داشتم ی دست لباس بارداری میگرفتم میرفتم ارایشگاه افسوس کیامث منن

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
1376

وقتی بعد چند ماه یهو پولشو میدن زود براش نقشه نکش یه جور مدیریت کن برای چند ماه دیگه هم داشته باشی تا حقوق بعدی

یه شب مهتاب ماه میاد تو خواب منو میبره کوچه به کوچه باغ انگوری باغ آلوچه

یه سوال دارم نمیتونم تاپیک بزنم گفتی ارایشگاه یادم اومد 

موی مشکی با کلاس ترو از نظر من قشنگ تره 

پس چرا موی بلوند جذاب ترو مرد پسند تره ؟ 

الان تکلیف چیه ؟ بالاخره کدومش قشنگترو بهتره ؟

اگه عنکبوتی که تو اتاقت کشتی  همه ی عمرش فکر میکرد که تو رفیق و هم اتاقش بودی اونوقت چی ؟
1226

اگه زن و شوهر هستی چرا از هم جدا هستید؟

اگه درامدش خوبه پس چرا قرض دار هستید!! خب یکم دیرتر میدن پول پوله دیگه فرق نداره!!

مدیریت خیلی مهمه !

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
یه سوال دارم نمیتونم تاپیک بزنم گفتی ارایشگاه یادم اومد  موی مشکی با کلاس ترو از نظر م ...

هر چیزی که دلت میخاد قشنگه...چون اعتماد به نفس میده بهت...و اعتماد به نفس  زیبات میکنه

کاربری اولم برا سال ۸۷ بود ترکید.کاربری دومم ایراد داره پسش نمیدن.
عزیز چرا پیش همسرت نیستی؟!

سرکاره شهرستان من باپدرمینا همسایم خونه خودم خیلی کپم میرم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   
1339