1373
1341

یکی از خواهر شوهرا مریض هست و بیمارستانه بیست روزه و مادرشوهر بالای سرش یکی دیگشونم حاملس...فقط شوهر من مونده و اینکه چون مادرشوهر خونه نیست بگه پدرشوهر شب به شب بیادخونه ی مایکیکی  پسرای دیگه سربازه و نیست. من بچم سه ماهس باور کنید نمیرسم هر شب بخوام خونه تمیز کنم و شام بذارمو حتی حوصله ندارم بی خوابم. درسته خیلی گرفتارن و باید کمک کرد اما اینجوری هر شب کلافه میشم من شبا هم هی بیدار میشم شیر میدم  روزا هم فقط به کارا بچه میذسم هنر کنم. شوهر پرو میگه مگه چیییه چه خبره کی که بچه نداره؟ حالا دوشب بابام اومده ها... یشب گفتم فردا من حال ندارمبزار پس فردا وایساد به فحاشی و اصلا میرم رستوران و... من باید چیکار کنم. امروز هییچ کاری نکردم فقط ناهار خوردم تا خودش بیاد اوضاع خونه رو ببینه هر روز هی تمیز میکردم چیکاار کنم چه رفتاری کنمضمنا پدرشوهر پیر نیس اصلا

چی بگم‌ ولی این جوری که تعریف کردی فکر کنم بدجوری احتیاج به کمک دارن بنده خداها . الان به درد هم نخوریم کی بخوریم 😢😢😢😢

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379

ی پدر حق داره موقع ناچاری چند وعده رو بیاد خونه پسرش. نظر منه. نخورید منو.

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈
1376
حرف شوهر رو در هرزمان و مکان گوش کن

دو‌کلام از مادر عروس😐😐

زن نیستی درک نمیکنی من موندم این آقایون چی میخان تو این نی نی سایت اخه 😥😥

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕

عزیزم من نظرم اینه که این اوضاع همیشگی نیست یه مدته و همیشه توی ذهن ادم میمونه موقع گرفتاری کی کمک حال بود و کی نبود

کاش تمام تلاشتو بکنی برای رضای خدا.میدونم سخته ولی از صمیم قلب فکر کن پدر و مادر خودتن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1226
شما هنوز قطع دسترسی نشدی با اون مرض فوت فتیش؟ جناب آقا ؟

خخخخ ن بابا خدایی منظورم اون نبود بخدا 

از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟؟ گفت از روزگار چیزی نميدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند!
1339